Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Arhiva - Žbunje i sl.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Žbunje i sl.   23/3/2010, 00:40

Pretpostavljam zašto si otvorila ovu temu, moj odgovor ti je - samo izvoli. :P

Šalu na stranu (šalu? xD), mislim da je pravo vrijeme - onda kada je osoba sigurna da želi, tj. kada to radi bez pritiska okoline/trenda/čega god, i kada je svjesna mogućih posljedica i načina da se one spriječe.
Elem, i pored toga, smatram da postoji donja granica... Recimo da mi je oko šesnaeste i naviše OK, sa 15 'ajd' i nekako, sve ispod petnaeste prerano, sve ispod četrnaeste... suludo.
A zašto? Zato što niko, NIKAKO, NIPOŠTO, NIKADA neće moći da me ubijedi da, recimo, djevojčica od 13-14 godina zaista ŽELI da se upusti u seksualne odnose radi sopstvenog uživanja, a ne zato što "to svi rade", zbog pritiska partnera ili po uzoru na neku "urbanu gradsku ribu nimfomanku" (bila ona stvarni ili izmišljeni lik). Da ne govorimo o tome da djeca tih godina teško mogu biti svjesna šta rade.
Eto, ja sam sa 17 i ne mislim da je trebalo da čekam ili da to obavim ranije.

Što se tiče drugog pitanja, tj. koliko dvoje "treba" da budu u vezi da bi se upustili u tako nešto... Ja smatram da nema pravila, pa sve i da ti je prvi.
Kad god oboje žele i kad su spremni, pa makar to bilo i odmah nakon što započnu tu vezu.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Žbunje i sl.   24/3/2010, 16:51

Nisam ni ja baš iz te priče - ako ništa drugo, moram da steknem neko "osnovno" povjerenje u tu osobu (bili mi prethodno u vezi ili ne).
Što se tiče "donje granice" u godinama kod muškaraca, smatram da postoji, kao i kod ženskih osoba. Znam da, kao žensko, nisam kompetentna da govorim, ali mislim da treba pustiti uzbuktale pubertetske hormone da se makar malo smire. xD

Ajoooj, babine priče...
"Čekaj ti, sine, da nađeš nekog koga stvarno voliš, "to" se daje samo pravoj osobi..." (Ovo je dio kada ja prestajem da slušam i samo odsutno klimam glavom, što inače ne radim, ali stvaaaarno...) "...do tada - ruku na p*čku!" (Da, tim riječima. xD)
Back to top Go down
Nenemusha
fr34|<

Број постова Број постова : 1824
Astral Dust Astral Dust : 2156
Крилати Ратник
60% HP 40% MP
Exp : 50% EXP
Drveni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Žbunje i sl.   4/4/2010, 20:00

Slažem se da se mora prvo steći neko osnovno poverenje... Jbg, u protivnom je stvarno nenormalno i prilično nemoralno i ja ne znam ko to može tako xp

"Ruku na *biiiiip*", ha? Znači, baba je pristalica samozadovoljavanja, liberalna bakuta, nema šta! XD

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Žbunje i sl.   4/4/2010, 20:29

I meni je to o samozadovoljavanju bila prva asocijacija, ali psssst. :P
Back to top Go down
Nenemusha
fr34|<

Крилати Ратник
60% HP 40% MP
Drveni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Žbunje i sl.   6/4/2010, 11:26

Ali možemo pretpostaviti da baba nije baš to imala na umu, tako da ćemo se praviti fini XD

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Žbunje i sl.   9/4/2010, 00:04

Iju, nije bilo mene ovde dugo, a vi jos naceli moju omiljenu temu :bajaglam:

Drage moje, kad ste vec spomenule stavljanje ruku na kojesta, mislim da je to jako dobra uvertira. Kad vec upoznajete nekoga, nek' to bude zapravo. A tek onda nesto konkretnije. To je neka moja teorija, a ne vidim sto bi se ko bunio. Cool
Back to top Go down
Nenemusha
fr34|<

Крилати Ратник
60% HP 40% MP
Drveni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Žbunje i sl.   9/4/2010, 15:18

Ne vidim ni ja, da budem iskrena... Nokti Ali pssssst... :kul:

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Arhiva - Žbunje i sl.   13/4/2010, 19:22

Shiki Tohno wrote:

Ко сматра да је први пут нешто специјално грдно се вара.

Ima čovjek pravo.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Arhiva - Žbunje i sl.   

Back to top Go down

Arhiva - Žbunje i sl.

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1