Mizuchi

Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Arhiva - Musko-zenski odnosi

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   5/9/2009, 18:44

Namestili drugaru blind date, posto sam nije uspeva nista normalno da nadje. I pojavi se on nalickan i sredjen, kad ono... Njegova bivša, koja je kao sve njegove bivse zakrvila kad ga je videla. :cobweb: Bng Snip1 Whosyourdaddy Snip2 Box I on ni 5 ni 6 nego ispali prve reči koje su mu pale na mikroskopski izgovor za mozak: "Izvini, ostavio sam mačku u rerni." I bež... Suspect :affraid: Pop
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Број постова Број постова : 4099
Astral Dust Astral Dust : 12283
Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Exp : 50% EXP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   5/9/2009, 19:12

ХАХАХАХАХА!!! xD

Ја бих мислио да је нека скривена камера да сам у таквој ситуацији...

Back to top Go down
http://mizuchi.forumotion.com
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   5/9/2009, 19:19

Sa njim je sve tako... :affraid: Suspect lol!
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   5/9/2009, 19:30

Али ''оставио мачку у рерни''...
Мачетина на блајндејтовски начин xD
Што ли се уплашио бивше :lol: xD xD xD ??

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   10/9/2009, 21:41

Khm... Mozda zato sto ga je uhvatila sa nekom curom u liftu svoje zgrade dan nakon sto su proslavili mesec dana veze... Suspect Ili zato sto je tada rekao "Nisam ja". Mozak, sta ces... Ili manjak istog.:affraid: lol!
Back to top Go down
devojcica iz vode
Coolisha

Број постова Број постова : 56
Astral Dust Astral Dust : 662
Хелти су тренутно празни Мана је тренутно празна
Exp : 0 % EXP

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   10/9/2009, 23:50

''Nisam ja.'' hahaha genijalno xD

Nije dotakla nista sto bi moglo da boli,
njene ruke su bele kao led
njene misli su ciste, ona misli da voli
ona veruje, veruje.
Back to top Go down
Fantasia
Coolisha

Број постова Број постова : 10
Astral Dust Astral Dust : 606

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   11/10/2009, 22:02

Јесте генијално, али још ми је комичнија ситуација у којој се нашла једна моја познаница: дечко с којим је била неколико месеци видео ју је у граду са другим. Ништа јој није рекао, већ је покушао да од ње саме некако извуче признање. Како му то није пошло за руком, коначно јој је рекао да ју је видео да се 'вата са ХУ, а она ће, мртва 'ладна:" Ма, јел' ти више верујеш мени, или својим очима?!" Тотални фрик...
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   23/3/2010, 14:13

Ponekad se zapitam da li sam zaista žensko. xD

Quote :
Telefonirnaje, na primer, je omiljena ženska zabava koja izluđuje muškarce. Nepodizanje daske na WC šolji tokom male nužde je ono što žene dovodi do nervnog sloma.

Ja ne koristim telefon, sem kad baš moram. xD
Što se daske tiče, u čemu je problem? Ako je isprlja? Pa, pretpostavljam da bih se iznervirala ako ne počisti za sobom, valjda bi se i on iznervirao kad bih mu ja zapišala kupatilo. :P
Al' sad, nervni slom i svađe zbog toga... Bježi bre. Ionako nikad nisam imala tih problema.

Quote :
Njegove dlake na sapunu i njena kosa u slivniku... samo su neki od nerešivih problema koji se javljaju tokom života u dvoje.

Izvadim kosu iz slivnika poslije svakog pranja.

Quote :
Jaz među polovima vidljiv je i kada je televizijski program u pitanju. On bi da gleda fudbalsku utkamicu, ona seriju. Ako su dovoljno tolerantni dogovoriće se da zajedno gldejau film. Ako su razumni – kupiće još jedan televizor.

Ne gledam TV.

Quote :
Kad smo već kod kupovine... Problemi mogu nastati i kada par krene u šoping. Njoj nikada nije dosta, a on se umori već posle drugog butika. Požurivanje, cupkanje ispred garderobe, a naročito rečenica "imaš već sličnu takvu haljinu", izazvaće erupciju besa kod nje.

Mrzim šoping.

Quote :
Ako ste šoping preživeli bez svađe, vožnju u automobili sigurno nećete. Kada ona vozi njemu smeta sve i svašta – spora je, dekoncentrisana, izabrala je dalji put... Kada je on za volanom lepša polovina će mu zameriti da vozi brzo, mnogo psuje, naglo koči... Dakle, ne valja ni jedna kombinacija.

Ne vozim (još).
A sve i kad bih vozila i slušala pridike, pritisnula bih imaginarno dugme "isključiti receptore za grinjanje* " i gotova priča.
A navikla sam na način na koji moj otac vozi - jako brzo, sa mnogo naglog kočenja i psuje kao kočijaš, tako da ne vjerujem da bi mi smetalo. xD

*dosađivanje, cjepidlačenje
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   23/3/2010, 14:29

И мени је безвезе и индивидуално хаха али је и комично јер ће се кад-тад испољити...

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   23/3/2010, 14:46

Pa, zna i sada da se ispolji... :P

- Joj, ugojila sam se...
- *sarkastičnim tonom* Ju, strašno! ROFL
Back to top Go down
Nenemusha
fr34|<

Број постова Број постова : 1824
Astral Dust Astral Dust : 2156
Крилати Ратник
60% HP 40% MP
Drveni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   23/3/2010, 22:22

Skurk, mogla bih onaj tvoj pretprošli post da potpišem XD

Back to top Go down
Fragile_Dreams
Gi with a pen

Број постова Број постова : 286
Astral Dust Astral Dust : 830

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   27/3/2010, 01:54

Nenemusha wrote:
Skurk, mogla bih onaj tvoj pretprošli post da potpišem XD
Me too.
xD
Back to top Go down
Mondenkind
Houli Шee7

Број постова Број постова : 3440
Astral Dust Astral Dust : 7578
Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   21/2/2011, 17:39

Me 3 xD
Mrzim šoping, ne gledam TV (a posebno ne serije), ne ostavljam dlake u slivniku (ali zato moja mama ostavlja dovoljno za obe, od čega me hvata muka pa i njene vadim >.>)

Not all those who wander are lost...
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   3/5/2012, 13:40

ЯдźŗēĻ wrote:

Али како друге девојке излазе на крај с својим ''момцима gamer-има'' и да ли је битан фактор да девојка игра видео-игре? Зашто је момцима привлачније када девојка игра видео-игре?!

Mozda zato sto to navodno povezuju sa djevojkama koje im nece satima pricati o dijetama i odjeci? Ili zato sto mozda osjecaju da imaju sanse kod nje, jer je "jedna od njih" (ovo vazi samo za one ocajne)?

Ovako, ja sebe ne smatram gejmerkom (ne posjedujem dovoljno znanja, a ni iskustva, o ovoj vrsti umjetnosti/zabave), a moj decko je zaljubljenik u igre. Kod nas to stvarno nije bio bitan faktor, jer imamo druga zajednicka interesovanja. Sem toga, kad smo nas dvoje pozeli da pricamo i kad je "hemija" proradila, pricali smo o potpuno drugim stvarima i povezali se na potpuno drugom nivou.
A ne vidim zasto sa tim treba "izlaziti na kraj". :P On gleda svoja posla, ja svoja. Nismo vezani pupcanom vrpcom. Naravno, kad bi on postao basement dweller koji ne radi ama bas nista drugo, to bi vec postao problem.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   4/5/2012, 09:16

Meni ovo zavisi od toga kolike su razlike u misljenjima, tj. koliko su nam bitne stvari u zivotu koje se kod nas razlikuju i - ako jesu bitne - da li su to stvari koje imamo potrebu da dijelimo sa drugima.
Moja interesovanja i hobiji (tj. vecina njih) su moja stvar. Crtanje, slusanje muzike, citanje, pisanje poezije... sve su to za mene jako intimni trenuci koje niti zelim niti mogu da dijelim sa drugima i od decka ocekujem da to postuje. Zato mi razlike u interesovanjima ne smetaju uvijek (iako nikad ne bih mogla da budem sa nekim koga nista ne zanima), sve dok postoje druge stvari preko kojih mozemo da se povezemo (ne vjerujem da bih ze ni zainteresovala za nekog s kim ne mogu da nadjem zajednicki jezik). Barem imam tu srecu da me zanima gotovo sve pod suncem.
Sto se tice razlika u misljenjima, one uvijek postoje. Pitanje je kolike su i da li su premostive (tj. da li i pored njih moze postojati medjusobno razumijevanje i postovanje).

Quote :

Играти исте игре, дожвети исте игре јесте и доживети исто искуство,
осетитит исте или сличне ствари. То је врло слично доживљају попут
заједничког изласка, гледања филма, слушање исте или сличне музике,
посматрању неба које је препуно звезда итд, а то све потиче од потребе
за разумевањем пре него ли дељењем пупчане врпце.

Imaj u vidu da svi ljubitelji igara ne dozivljavaju igre kao ti. Poznajem mnogo gejmera, a ti si jedan od rijetkih koji igrice ne dozivljava na povrsan nacin i koji stvarno vidi ljepotu u istim.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   5/5/2012, 20:32

ЯдźŗēĻ wrote:

Што се тих везица које се заснивају на трпељивости и узајамном ''ко бајаги поштовању'' - то све и треба да попуца зато што то и нису везе у правом смислу те речи. То је све неискрено и уз велику дозу уздржаности.

Trpeljivost donekle mora postojati, jer ne postoje dvije osobe koje su u svemu saglasne. Pitanje je kolike su te razlike, odnosno da li se ticu stvari koje su tim osobama bitne i, ako je tako, koliko uticu na medjusobno postovanje i harmoniju.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Musko-zenski odnosi   8/5/2012, 17:56

И ја то кажем... -_-'

дакле, да се вратимо на битне ствари... Жене су зло. lol!

Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

Број постова Број постова : 4282
Astral Dust Astral Dust : 8922
Неискусни Кентаур Стрелац
80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Arhiva - Musko-zenski odnosi   8/5/2012, 20:00

ЯдźŗēĻ wrote: