Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Preljubnici

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
????
Guest

PostSubject: Preljubnici   25/10/2012, 11:58

Sam naslov vam govori koja je tema,pa ovako.

Dali ste bili prevareni,odnosno dali vas decko/devojka varao/la?A vi to znate a cutite da ga/je ne bi izgubili.
Dali ste ga/je vi nekada prevarili?Zasto,poseban razlo ili...
Dali volite da varate?I zasto to radite?
Dali ste laki iline.

I na kraju bih dodala:Da ja ne volim biti prevarena,ako me prevari ja mu vratim na najgori moguci nacin.(brukaju ci ga ili slomim nesto sto mu je drago)
Imala sam jednu situaciju bila sam prevarena,ali nisam patila jednostavno sam mu vratila.Kako?Sacete cuti i osecala sam se vrlooo dobro,zadovoljno.Skockala sam se sve minic moze se reci da previse skockana,jer sam tako htela da izgledam na kurvu.Moje drugarice su mi javile gde je on sa drocom,bio je u jednom kaficU.Znate li sta sam uradila i dan danas se smejem jer ja nikad to necu ponoviti.Usla sam i pravila se pred njegovu novu devojku da smo spavali sinoc i da mi duguje pare.Nastao je opsti haos tu,ona mu je odalamila samarcinu a ja sam osecala zadovoljsto,iako sam se ponela kao najgora kurva.Hvala bogu te me ovi iz kafica znali da nisam takva,da nisu puce bruka.Ali nastao je opsti haos raspravljali smo se pola sata.Znam da je smesno ali..Ija se smejem kada se setim ne daj boze da nikada ner ponovim situaciju.
Dali gledate novu emisiju Preljubnici-OBOZAVAM JE.Po tome sam se setila da napisem ovo i moje iskustvo.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Број постова Број постова : 4099
Astral Dust Astral Dust : 12283
Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Exp : 50% EXP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Preljubnici   25/10/2012, 11:59

A je l' mu popijes krv?