Mizuchi

Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
????
Guest

PostSubject: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   24/9/2012, 15:54

Sam naslov kaze:Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova.Zasto pitam se?Ja isto gledam vampirske serije filove obozavam ih pisem knjigu cak,ja sam isto zaludjenik.Zbog toga mi je sinula ova ideja.Sto puta sam se pitala sta me je privuklo kod njih,sta nas je privuklo.Dali je to krv,izgled ili nesto sasvim deseto.Ja neznam jos sta je mene privuklo ali nisam bas bila ljubitelj tih vampira prosto su mi se gadili,ne zbog krvi krvi se ne plasim i da je uzivo vidim na drugome a na sebi ne prosto ne.Sve je pocelo od onog filma INTERVIEW WITH A VAMPIRE nadam se da znate na koji film mislim onaj gde igraju TOM CRUSE I BRET PIT.Gledala sam svideo mi se i onda sam resila da potrazim jos neki slican njemu.Nabasala sam na jednu stranicu cucirca.com .Tu su se nalazile razne srije od lost do weds i tu sa videla i pogldala po prvi put TRUE BLOOD.U pocetku sam samo premotavala ali polako polako postala mi je zanimljiva i gledala sam sve od pocetka.Posle nekoliko dana postali su mi grozni,mislim serija neznam nije imala nesto nemogu da objasnim sta .Onda sam presla na pritajno zlo zavolela sam taj film puno kao i dan posle noci ili tako nesto.Itako sam postala zaludjenik ledenih...
Svi mi sto gledamo i sto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova znamo da su izmisljeni likovi,legenda ali ipak nesto ne vuce da verujemo u nesto u to nepostojece.
AKO TEMA NIJE ZA OVDE PREMESTITE JE ILI AKO JE IMA OTKLONITE.HVALA
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   24/9/2012, 16:05

Znam setila sam se zasto sam ih zavolela jer devojke koje glume igraju u filmovima, serijama tim glume da su nevine vole svoje porodice vole ih sto je najvaznije pruzaju im najvecu paznju ljubav.Mozda zato sam ih zavolela jer sam htela da budem samo u jednom momentu na njihovom mestu U SVETU ILUZIJE I MASTE BAREM JEDNOM SIGORNO I VI TO ZELITE ZAR NE HMM
Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

Број постова Број постова : 4282
Astral Dust Astral Dust : 8922
Неискусни Кентаур Стрелац
80% HP 40% MP
Exp : 50% EXP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   24/9/2012, 16:40

Ti si nestvarno stvorenje, svega mi.

A sto se teme tice - nismo.
Back to top Go down
Noshikuteshikaji
fr34|<

Број постова Број постова : 1045
Astral Dust Astral Dust : 1375
Тајанствени Дечак
20% HP 20% MP
Exp : 20% EXP

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   24/9/2012, 16:48

Ja mislim da smo zaista,svi ovde na forumu zasluzili da budemo prvi citatelji tvog romana,zbog nesebicne pomoci koju pruzamo,i strpljenja kojeg manje-vise imamo.
Dakle,Jelena-Ketrin,zaista imam zelju da,kada zavrsis roman,postavis ovde.
Very Happy

Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   24/9/2012, 16:49

Potpisujem i jedva cekam.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   24/9/2012, 18:55

SLEEPWALKER Da za nekih 27-28 godina tek sam na polovini 80-i nesto stranica a i plus zapocela sam i drugu knjigu.A i neverujem da cu postaviti ovde odmah cim je zavrsim jer treba prvo da je poljaljem da vidim da lice proci i normalno ako bude objavljena stavicu.Samo da ti kazem glupo je sto mislis da cu odmah pri zavrsestku knjige postaviti ovde na citanje tako ne radi pravi pisac.
Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   24/9/2012, 19:03

Zašto tako ne bi radio pravi pisac, obrazloži, molim te? Very Happy
Back to top Go down
Noshikuteshikaji
fr34|<

Број постова Број постова : 1045
Astral Dust Astral Dust : 1375
Тајанствени Дечак
20% HP 20% MP
Exp : 20% EXP

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   24/9/2012, 19:06

Quote :
Samo da ti kazem glupo je sto mislis da cu odmah pri zavrsestku knjige postaviti ovde na citanje tako ne radi pravi pisac.

Naravno da ne radi, to se valjda podrazumeva Smile
Mislio sam da je postavis kada sve bude gotovo, ispravljanje gresaka, i tako to. Smile

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   24/9/2012, 19:33

Sleepwalker wrote:
Quote :
Samo da ti kazem glupo je sto mislis da cu odmah pri zavrsestku knjige postaviti ovde na citanje tako ne radi pravi pisac.

Naravno da ne radi, to se valjda podrazumeva Smile
Mislio sam da je postavis kada sve bude gotovo, ispravljanje gresaka, i tako to. Smile

A toi moze naravno...
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   25/9/2012, 01:29

Nekomiko wrote:

Ne hrani trolove. :P

@tema - O ovome sam već pisala... Zato što su šiparice zaluđene muškarcima-projektima koje će one, naravno, spasiti od njihove zvjerske prirode (u ovom slučaju, želje za krvlju). To je njima kao mlađanim muškarcima izbačene si*e.
Onako tužni, izmučeni, ispijeni i bledunjavi - pa, kako da ih ne zagrliš i kažeš im da će sve biti u redu? :њуб: :њуб:
A što se "True Blood"-a tiče, dodaj još i gole guze i isklesane mišiće. Bingo!

A odgovor na pitanje u naslovu (bar što se mene tiče) - ne, nismo.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Број постова Број постова : 4099
Astral Dust Astral Dust : 12283
Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   25/9/2012, 02:25

Ako ima jedan dobar film s vampirima... Ja ga jos uvek nisam odgledao.

True Blood i Vampire Diaries da gledam pa da se samoubijem tramvajem u oko?

Ja jesam vamp zaludjenik, ali tome nikada nisu doprinele serije ili filmovi vec narodne price/igre.

Doduse, obozavam ovaj film

---

Sve sto je doslo tokom i nakon ovog filma je za mene automatski sranje

Ko je u stanju da voli ovaj film je idiot, debil, smrad, stoka, kreten itd. Ko mi kaze da je ovo dobar film za mene nema pojma o kinematografiji i uopstenim stvarima koje se vezuju za samu mitologiju.

To su filmovi tipa Twillight, Underworld i slicni njima. Ti filmovi predstavljaju vampire k'o racionalna bica koja stvaraju seksepil.

Tema je pomerena zato sto necemo da vredjamo supernatural stvari glupim serijama poput True Blood i Vampire Diaries.

Sto se filma s Brad Pitt-om tice, ok je, ali je daleko od mitoloskih vampira.

Back to top Go down
http://mizuchi.forumotion.com
????
Guest

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   25/9/2012, 10:27

Nisam rekla da volim i gledam true blood gledala sam ga pre pa je poceo da me nervia isto kao i vampire diaries.A da i za mene vampiri to jest glumpci koji igraju u filmovima i serijama hocu reci ne gledam ih zbog izgleda samo toi.A temu sam onako napisala ako ste je pomerili izbrisali nema veze.I da obozavam VAN HELSINGA gledala sam ga kada sam bila manja cak i danas nikad ne dosadi
Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   25/9/2012, 10:38

Yolvahdin wrote:
Nekomiko wrote:

Ne hrani trolove. :P

A kako da ti ne bude žao, bio trol ili ne :(
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   25/9/2012, 11:17

@Ketrin : Znas li da su Vukodlak i Vampir jedno te isto bice?

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   25/9/2012, 11:47

Ne nisu samo im je zajhednicko sto se isto hrane
Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   25/9/2012, 12:22

Ne, vampir i vukodlak jesu jedno te isto. To su dva naziva za isto mitološko biće.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   25/9/2012, 13:39

Ketrin - nemas pojma o vukodlacima i vampirima, a pises knjigu Smile)

Ako ti je uzor Van Helsing za knjigu, odnosno ukoliko odatle uzimas bilo sta kao verodostojnost mozes slobodno pisati bajku za malu decu s obzirom da to nema veze s mitologijom vampira. Inace, vampiri su dlakavi. Veoma.

Back to top Go down
Witcher
Gi with a pen

Број постова Број постова : 638
Astral Dust Astral Dust : 4095
Хелти су тренутно празни Мана је тренутно празна

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   25/9/2012, 15:10

Yolvahdin wrote:

Onako tužni, izmučeni, ispijeni i bledunjavi - pa, kako da ih ne zagrliš i kažeš im da će sve biti u redu? :њуб: :њуб:
A sto mene neko ne zagrli i ne kaze da ce sve biti ok, posedujem sve gorepomenute kvalitete :smrk smrk:
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   25/9/2012, 16:00

Ṙ͈͖͉̪̓ͥͨͪA̼͇̹̙͎ͥ͐͝дźŗēĻ wrote:

Ko mi kaze da je ovo dobar film za mene nema pojma o kinematografiji...
Amin!
Ja ŽELIM da upoznam osobu koja će mi reći da je ovo dobar film, i to zato što... pa... još nisam upoznala takvu osobu. Ovo je jedan od onih filmova koji čine da me bude sramota dok ga gledam. "Twilight" je makar blago komičan (ne bi me čudilo da za nekoliko godina/decenija ovo bude jedan od onih filmova koje ljudi vole zato što su neviđeno loši, kao "The Room" danas), ovo smeće sebe shvata ozbiljno.
(Da se razumijemo, jedno je reći "Meni se ovo sviđa", a drugo "Ovo je dobar film".)

Meni nije problem to što vampiri i vukodlaci danas nisu bliski svojoj "izvornoj formi". Priče i legende se mijenjaju, razvijaju i rastu. Problem je to što (o ovome sam već pisala kad sam pisala o komercijali) ljudi vide da se djevojčice lože, da je profitabilno, i onda izbacuju još gomile i gomile smeća na isti kalup. A razvoj likova, dobru priču, zanimljiv konflikt - ko šiša te gluposti.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   25/9/2012, 16:58

Ja isto volim seksepilni deo vezan za moderno shvatanje vampira, ali kada pricam o mitologiji to su razlicite stvari. Kada kazem Vampir ne mislim na sisatu devojku crvene kose s pet bodeza koja vozi motor i spava nocu u sanduku dok sarkasticno zaposeda muske duse.

Pu, pu, kucici ga zapisali.

Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   25/9/2012, 17:04

Ja volim Kurozuku, bila ona demonska baba koja jede ljude ili vampir kao sto su je ovde predstavili:

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   25/9/2012, 19:41

Ṙ͈͖͉̪̓ͥͨͪA̼͇̹̙͎ͥ͐͝дźŗēĻ wrote:
Kada kazem Vampir ne mislim na sisatu devojku crvene kose s pet bodeza koja vozi motor i spava nocu u sanduku dok sarkasticno zaposeda muske duse.
.

Ne zaboravi korset i/ili odjeću koja više otkriva nego što sakriva.
I PVC štikletine, naravno.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   25/9/2012, 19:51

U crveno-crnoj varijanti. Da, seksi je, ali nije to ni blizu mitologije vampira :[[

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   25/9/2012, 20:00

Naravno da nije, ali ja ne smatram da se čovjek MORA držati mitologije kad piše knjigu/scenario. Kao što Nataša jednom reče, pisac ima apsolutnu slobodu. Njegov svijet je u potpunosti njegova kreacija. Vampir u njegovom svijetu može da ima samo jednu nogu, pseći rep i mafine umjesto šaka ako on tako hoće.
Sem onoga što sam navela u prethodnom postu, ono što se meni ne sviđa je to što ljudi koji tvrde da vole vampire (onakve kakve si ti pomenuo, recimo) niti znaju niti žele da saznaju više o porijeklu i mitološkom značaju istih.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   25/9/2012, 20:33

Eee, podrzavas Sparkle? xD

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova   

Back to top Go down

Zasto smo zaludjenici vampirskih serija i filmova
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next