Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Dungeon Siege 3

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Број постова Број постова : 4099
Astral Dust Astral Dust : 12283
Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Exp : 50% EXP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Dungeon Siege 3   18/6/2011, 01:32

Играм га већ неко време. Не свиђају ми се NPC-ови.

Ништа не осетих као уникатно. Игра је прављена с циљем да буде на фазон тренутне генерације RPG-ева који, генерално, јесу њесра. Тимови од по стотину људи, а нигде генијалности већ само DEADLINE.

Ако још и Близард зезну ствар с Диабло 3, одричем се PC Gaminga и држаћу помен сваке године док не изађе HL3.

Најглавнија замерка - камера. Могли су да је начине лепшом, бољом итд...

Видео-игра као видео-игра је сасвим добра за данашње стандарде, али ни по чему се не истиче.

Тренутак мог беса - оклоп једног од војника. У свакој видео-игри коју данас играм сви имају исти глупави оклоп.
Хајде што имају оклоп али СВИ ДА СУ ОШИШАНИ ДО ГЛАВЕ ПОПУТ U.S. МАРИНАЦА је неопростиво

[You must be registered and logged in to see this image.]

Armor? Исти као у Dragon Age : Origins. Другачији детаљи али изглед, облик све исто. К'о да је иста особа радила.

Погле лика како је уредно ОБРИЈАН и ошишан...вероватно електричном машиницом? Има Gillette?

Игра није НИ БЛИЗУ Dungeon Siege франшизе, нема ту много размишљања - удри и рокај. Чекам некога да играмо у LAN пошто ова игра није за Single Player, НИКАКО!

Back to top Go down
http://mizuchi.forumotion.com
Witcher
Gi with a pen

Број постова Број постова : 638
Astral Dust Astral Dust : 4095
Хелти су тренутно празни Мана је тренутно празна

PostSubject: Re: Dungeon Siege 3   14/7/2011, 02:59

Poceh danas da igram, igra je cisti prosek i fail fransize kao Dragon age 2 (mada ovde bar nemamo reciklirane dungeone i protivnike koji padaju sa neba). Grafika je uzasno zastarela (Dragon age origins ima bolju).Sto se gameplaya tice pohvalicu kotrljanje koje je ovde lako i precizno za razliku od Witcher 2 gde sam moro po tri tastera da stiskam da se Geralt otkotrlja gde hocu, i to sto finaly (ovo mi smeta jos odkad sam poceo da igram grupne RPGove) mogu da jednostavno resurektujem kompanjona usred borbe. Ono sto me uzasno zivcira je sto ne mogu da skupljam iteme i otvaram vrata prostim i uobicajenim klikom vec moram da stiskam E, sve ostalo (pa cak i izgled i imena talenata) je preslikano iz Dragon agea. E Raziele ako nisi obriso igru da probamo multiplayer?
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Dungeon Siege 3   14/7/2011, 04:13

Пробај Вичера да играш користећи џојпед. На тастатури је убиство. Искрено, не игра ми се DS3. Није то та игра коју знам, волим и ценим. Ово је модеран RPG с као што си рекао - примесама DA:O. Мени је потребно далеко више да бих се заинтересовао игром. Ипак, морам признати да је игра на Hard порпилично одлична, поготово уколико се игра с Mage декицом.

Пробај неког другог лика и онда упореди. Мени је највећа мана камера.

Back to top Go down
Witcher
Gi with a pen

PostSubject: Re: Dungeon Siege 3   26/7/2011, 22:30

Zavrsih igru, odlicna prica i prelep kraj (uspeo da svi prezive i rade zajedno za obnovu kraljevstva) mada na kraju se spominju nove pretnje tako da ocekujmo DS 4 (ili bar tonu DLCa sto sam ocekivao cim sam videoono Downloadalbe content u meniju igre)
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Dungeon Siege 3   27/7/2011, 20:19

Игра ме, једноставно, не држи дуже од једног или два квеста, можда и мање. Желео бих да буде изазовније.

Што се DLC-а тиче, то ми је нешто најодвратније што сам видео у PC gaming-у. Завршим једну игру па онда имам Download content па све тако у круг. Најгоре је то што се сете тек након пар месеци да поправе видно ојађене делове игре.

За мене је то као да почнем да једем торту па сваки час долази неко те стави коцику чоколаде, па дода кашичицу шлага, па онда ставе сок који се може пити само из посебне чаше (коју, иначе, морам да купим) и поново све тако у круг. Зашто? Због тупавих "Releasing on time" глупости. Видео игре за компјутер су постале једна машинерија и искрено зажалио сам за сваки AAA RPG који сам одиграо у последњих годину-две.

Зато има много Indie наслова који упркос лошијем квалитету имају своју ''душу'' и игриви су до бесвести.

Надам се да ће једино Multiplayer ове игре мени пробудити жељу за играњем исте на тај начин да могу да се опустим и пратим причу. Свиђа ми се дизајн, златна средина.

Back to top Go down
Witcher
Gi with a pen

PostSubject: Re: Dungeon Siege 3   28/7/2011, 00:54

DLCi su bolest, evo kao dokaz mogu da prilozim juce izasli DLC za Dragon age 2 pod nazivom Legacy koji je bolji od cele dvojke i odgovara na pitanje postavljeno na kraju ekspanzije za Dragon age 1 Awakening. E sad zasto bi oni odmah ubacili taj DLC i znacajno popravili (ocajnu) dvojku kad mogu da ti ga prodaju za 5$. Ja razumem one DLC tipa plati dobices bolje iteme, ali da tako vazan deo price posebno prodajes ljudima koji su kupili igru izmedju ostalog bagszbog odgovora na to pitanje me dovodi do ludila.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Dungeon Siege 3   29/7/2011, 00:11

Па и није нека прича. Заправо, прича је толико ижвакана у BioWare играма да нема смисла ни играти.

Што се тиче дате игре, излази и анимирани филм...

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Dungeon Siege 3   

Back to top Go down

Dungeon Siege 3

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1