Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

League of Legends

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Број постова Број постова : 4099

PostSubject: Re: League of Legends   27/1/2013, 17:15

Ranked је још лакши, заправо, с обзиром да тим зна шта ради (касније). Ако видим да ме неко предухитри узмем Ashe или Ez-a.

С Катарином се може фармовати добро колико и с Картусом. Једини проблем је што је на lol lvl нико и ништа, а потребно је намање 2item-a + све у арсеналу како би се скинуо тенк.

Од свих могућих непријатеља мислим да је Амуму најгора врста за Кату.

Али престао сам да играм LoL зато што немам времена, а осећам ако се вратим да ћу запоставити свој живот тако да - нека, хвала Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://mizuchi.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: League of Legends   28/1/2013, 12:16

Quote :
Ако видим да ме неко предухитри узмем Ashe или Ez-a.

Quote :
узмем Ashe

Quote :
Ashe

Ne.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Astral Dust Astral Dust : 12283
Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Exp : 50% EXP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   28/1/2013, 15:27

Ти си напустио сваку игру у року од 5-10 минута. Your argument is invalid > _ <

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: League of Legends   28/1/2013, 22:14

Apsolutno nisam! What the fuck are you saying
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   29/1/2013, 01:59

WoW си с нама играо, буквално, 5 минута да би рекао да је срање и да то није за тебе. Very Happy Како очекујеш да узимам озбиљно било шта што имаш да кажеш о играма након тога?! Very Happy
Уосталом, сам си рекао да одустајеш од игара јако брзо у последње време, а мени не можеш држати предавања о томе којег ћу хероја бирати уколико не играм mid lane. Осим тога, рекао си да је LoL Casual, а DotA није. Бојим се и да питам шта је био разлог да напустиш WoW или Terraria коју смо својевремено играли али то мени само показује да твоја јача страна, дефинитивно, нису видео-игре у генералном смислу.
Такође, да будем праведан, макар је потребно да образложиш због чега то ''Ashe" није пожељна као избор осим уколико, наравно, свој став вршиш на основу личног искуства с Ashe.

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: League of Legends   29/1/2013, 13:32

Već sam objasnio zašto sam napustio WoW (PM na fejsu).
Terraria mi, iz nekog razloga, nije bila zanimljiva. Jedini razlog što sam igrao ( slobodno pitajte Zukatoku, može da vam potvrdi, rekao sam joj ovo ) je što sam igrao sa VAMA. Bilo mi je prijatno da igram u vašem društvu, šta god to bilo, čak i ako mi je igra dosadna.
A Terrariu sam, konkretno, prestao da igram jer smo već bili mad OP i nije bilo ništa da se radi, već samo da se gradi, a iz nekog razloga meni se nije gradilo i to je to.

Nisam rekao da je LoL casual, a da Dota nije. Izvrćeš moje reči. Rekao sam sledeće:
Quote :
imam prosto osećaj da je lol mnogo vise 'casual'
. Rekao sam da je LoL VIŠE casual nego DotA, iza čega još stojim jer je meni, lično, DotA mnogo teža i ima neke mehanike koje smatram komplikovanijim. Obe igre imaju i casual i hardcore strane i ja to nikad nisam osporavao, koliko ja znam. Ali neću više o tome.

Ashe nije poželjna iz razloga što je ona kompletan noskill heroj i nije mi jasno kako nekom može da bude zabavno da je igra. Da je slabija, a lakša za igranje, onda da razumeš da je noob friendly lik koji se ne igra na višim lvlima. Ali ona i njen rightclick2win mehanizam su kompletno kompetitivni protiv likova koji su (malo ili znatno) teži za igranje od nje. Smatram da to nije fer, te zato ne volim Ashe (pored Garena, Xin Zhao-a i još nekih)
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   29/1/2013, 16:19

Е, видиш мени је криво што се ниси управо потрудио да играш с НАМА зато што смо сви ту, а ти једино ниси. Нећу да коментаришем више, али ти ниси знао апсолутно ништа у WoW-у и, признао то или не, досадило ти је брзином коју сам ретко кад виђао када неко игра нешто. Very Happy
It was like this
"Omg, sorry", "Ок, шта сада радимо? А шта сада? А сада? lolwut?! ?woot?" Very Happy и одееее, а ми сви 0_0

А Terraria јесте везана за грађење али исту си играо max 20-30 минута и чим ништа не нападамо ''Идем ја'', а понекад одеш, а да се ни не јавиш. Very Happy

---

LoL није ''више casual" него DotA због тога што се DotA играла пре LoL-а. Ту нема логике. DotA није тежа, у принципу иста је механика. DotA је лакша за игру, заправо обзиром да ћеш у LoL умирати...и умирати... и умирати док не научиш где грешиш и како то да исправиш. DotA опрашта грешке зато што 1v5 је и даље могуће извести у DotA. У LoL, нажалост, није.

Ashe је fullskill херој који захтева одличан farm, више него ли популарнији Ez, Fortuna, Graves, Vayne или Caitlyn. Додуше, Vayne је тежи херој од поменутих.
Ashe има Slow + Stun + Passive Crit који може да лако outlane-ује било кога. Такође има и одличан warding maho помоћу које може да преокрене ситуацију уколико су неки генкови или слично у припреми. Улти је најзабавнија ствар код Ashe с обзиром да може тотално да уништи противника и још има мали AoE stun.
Но, као и увек LoL је апсолутно ТИМСКА игра и свако ко буде покушао да игра на своју иницијативу ће доживети пораз чак и уколико се нафидује.

Што се DotA тиче, већ си покушао да докажеш зашто је DotA > LoL али ја не видим било шта ту осим огириналне DotA која има боље балансиране Хероје у односу на LoL Хероје. Ипак, DotA је ту скоро деценију, LoL тек пар година. И, такође, не видим која је то механика играња у DotA боља када

a) Jungle није од важног стратешког и моралног утицаја.
DotA = Bonus Exp + Gold
LoL = Red Buff, Blue Buff, HP Boots

b) Lane presence није најбитнија ствар.
DotA = Send the chicken (DotA 2 send the donkey).
LoL = Напустиш lane - губиш Exp + Gold + Turret. Зато се купује само када противник није у lane, односно ''је мртав'', то јест lane се напушта једино када ништа не добијаш фармовањем и желиш да помогнеш некоме да Gank-ује.

Толико о томе, а уколико нађеш неке од препоручених хероја

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

---

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: League of Legends   29/1/2013, 20:46

Prvo, 'tu' ste bili samo ti, Naca i još neko. WoW mi je 'dosadio' i pre nego što sam ga igrao, jer sam ga već igrao i droppovao. Opet kažem, igra je imala osećaj kao da sam na poslu, lično mi nije prijala, a pošto je server bio tvoj, ti si trošio bandwidth, bilo bi glupo sa moje strane da ja igram nešto u čemu ne uživam na mestu nekoga ko bi uživao.

Neću više da se peglam oko Dote i LoL-a. Ti imaš svoj stav, ja imam svoj.

on the other note, dobro da sada znam da nemam pravo glasa.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   29/1/2013, 22:04

Па, ок.

Back to top Go down
Mary Lou
Coolisha

Број постова Број постова : 17
Astral Dust Astral Dust : 110
Хелти су тренутно празни Мана је тренутно празна
Exp : 0 % EXP

PostSubject: Re: League of Legends   1/2/2013, 22:21

Imam argument za Ashe...

Pa nije baš da Ashe ne zahteva nikakav skill.... Ja ne znam da igram sa njom XD

Don't kill me please... XD
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   1/2/2013, 22:37

Људи мисле да је лако играти с херојем који нема escape систем. :}

У ствари, веома је тешко играти с херојима који коштају 450IP-а правилно.

Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

Број постова Број постова : 4282
Astral Dust Astral Dust : 8922
Неискусни Кентаур Стрелац
80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: League of Legends   2/2/2013, 03:30

Ja takodje ne znam s Ashe da igram, tj. ne snalazim se.
Back to top Go down
Mary Lou
Coolisha

PostSubject: Re: League of Legends   5/2/2013, 09:57

Tačno.. Svi kažu kao sa Ashe je najlakše igrati... Ne..
Svi su heroji podjednako teški...
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: League of Legends   5/2/2013, 14:33

Quote :
Svi su heroji podjednako teški

Kassadin.
Back to top Go down
Mary Lou
Coolisha

PostSubject: Re: League of Legends   10/2/2013, 11:48

Ok, pogrešila sam..
Darius...
Back to top Go down
Operating Wizard
Coolisha

Број постова Број постова : 89
Astral Dust Astral Dust : 340

PostSubject: Re: League of Legends   10/2/2013, 12:04

Neki shampioni su napravljeni tako da budu slabi u ranoj fazi igri, a potom jachi u poznim fazama.

Dok neki su obrnuto, jaki na pocetku a slabiji na kraju.

Ashe je slabija na pocetku ali veoma dobra u poznijim fazama u igri. Smile

---

Jel vam se svidja novi ranked system?

Ja mislim da je naporan, kao Sizifov posao, koji gura kamen stalno bez uspeha.

Mada budem video kako ce biti u buduce, mozda se pokaze bolje.

"You deny the darkness in your soul! You deny your power!" - Veigar [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   11/2/2013, 16:00

Сматрам да је далеко бољи с обзиром да се ту тек види ко какав skill има. Свако долази тамо где му/им је место.

На овај начин не може доћи до lvl 30 vs lvl 11 мечева које сам видео у PvP, често.

Ипак ово је најбитније за Ranked play где је свако lvl 30 и од свакога се захтева да у свом поседству има минимум 18 хероја (ако нису нешто мењали у међувремену).
Иако је на почетку тешко, зато што сопствени тим може правити монументалне грешке, касније је боље у зависности од самог gameplay-а.

А ићи ''лествицу више'' захтева не само борбу против противника, већ против себе. Поента је сагледати сопствене грешке и исправити gameplay у зависности од броја партија које су одигране.

Дакле, свако ко добије High Elo ће то и учинити захваљујући себи и самом себи, али истина је да ће се улагати више труда. Ипак, ово омогућује да се тај High Elo и задржи далеко боље него ли што је то случај с претходним системом.

Такође сам приметио да сада на 1500 Elo су веома noobish. Чак и за 30 lvl. Или то или људи нису још научили како да counter Ката.

А и Нерфовали су Катарину! Проклетници!!! Nunchak

Back to top Go down
Operating Wizard
Coolisha

PostSubject: Re: League of Legends   11/2/2013, 21:43

Ima i na ranked trollova. I da i na 1500 elo se nadje neko ko uzasno zabrlja.

Borba protiv sebe, ;) je je.

Danas sam igrao jednu igru, jedan lik je dao first blood lako u jungli (nije stitio buff pravilno), drugi je odustao od igre u roku od 4 minute, onda je treci je poceo da pise kako zeli da onaj prvi umre od raka, i da cela njegova familija umre takodje. Pukli smo totalno.

A to na oko 1490 elo ranked.

Ja sam im samo rekao relax, i nikoga nisam reportovao. Ostao sam smiren, i nadao se da cu sledece igre dobiti bolje igrace, i dobio sam.

Kata je mozda dobila i buff stim da su joj dali vise AP damage ratio na ulti, a smanjili tek samo 20 basic magic damage na tamo neki bouncing blades ability ako se ne varam.

"You deny the darkness in your soul! You deny your power!" - Veigar [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Operating Wizard
Coolisha

PostSubject: Re: League of Legends   11/2/2013, 21:45

16 championa moras imati za ranked.

Zato sto, banuju se 6 komada, pa ako jos izaberu 9, tebi ostaje samo jedan jedini.
Ako pogode bas sve one koje imas, tj ako izaberu i banuju sve koje posedujes, mora ti ostati bar jedan.

Razumes? Very Happy

Back to top Go down
Mary Lou
Coolisha

PostSubject: Re: League of Legends   2/3/2013, 14:01

Kata...
Volim je jer liči na mene xd
Nego...
Darius is OP, better nerf Irelia xd

Nego, Irelia je extra heroj, ima kul magije, ali ipak moj omiljeni je Diana Smile
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   2/3/2013, 16:07

Јесте улти бољи за Кату (али недовољно добар зато што је раније била Nuker, имајући low hp, low damage, big spell) али сада је фармовање отежано.

До 6-7 lvl-а против јаких на mid-у (Ahri, Karthus) не вреди ни фармовати. И због тога је онда потребно купити неки item с +gold... или још боље, ако је тим добар - ганковање. OP kata = противници leave.

Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   6/3/2013, 22:29

Едит :

Добио данас

Back to top Go down
Operating Wizard
Coolisha

PostSubject: Re: League of Legends   22/3/2013, 10:02

Haha, zelenu honor medalju, bravo. Very Happy Koliko znam nju je najlakse dobiti kada igras CO OP VS AI matches.

A ja sam se popeo na Platinum 5 na ranked, igrajuci uglavnom support heroje (90% sa Nami). ^_^

Poceo sam da igram sa Nami od Gold 5, super je sirena. Malo treba vestine snjom za ciljanje baloncica (Q spell), ali se isplati.

Igram na ranked zato sto na obicnim momci igraju uzasno lose, radije da igram tamo gde momci imaju vise vestine, a to je na ranked. Smile

Back to top Go down
Operating Wizard
Coolisha

PostSubject: Re: League of Legends   22/3/2013, 10:13

Gledam ponekad LeagueOL streams, moze se nauciti od tih dobrih igraca ponesto. Al samim tim gledanjem upijas u svoju auru "skills", ili kako da kazem, ako gledas kako uvezbani momci igraju, i sam postajes bolji igrac.

Mary Lou wrote:

Kata...
Volim je jer liči na mene xd
Nego...
Darius is OP, better nerf Irelia xd

Nego, Irelia je extra heroj, ima kul magije, ali ipak moj omiljeni je Diana Smile

Imas li oziljak na oku? Smile Zezam.

Irelia je OP, kada je nahranjena ona sama lako ubije AD Carry-a, i onda se pobedi teamfight.
Darius ne. Smile Ponekad u odredjenoj team kompozicije je, ali nekad nije. U jednoj igri sam imao totalno nahranjenog Dariusa, pa ipak smo izgubili.

Dijanu su previse oslabili, dobra je, ali moze se je lako zaustaviti ako nakupis dovoljno magic resistances. Smile

Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   22/3/2013, 18:41

Operating Wizard wrote:
Haha, zelenu honor medalju, bravo. Very Happy Koliko znam nju je najlakse dobiti kada igras CO OP VS AI matches.

A ja sam se popeo na Platinum 5 na ranked, igrajuci uglavnom support heroje (90% sa Nami). ^_^

Poceo sam da igram sa Nami od Gold 5, super je sirena. Malo treba vestine snjom za ciljanje baloncica (Q spell), ali se isplati.

Igram na ranked zato sto na obicnim momci igraju uzasno lose, radije da igram tamo gde momci imaju vise vestine, a to je na ranked. Smile

То ми је на другом acc где имам око 50 Teamplay поена, а на првом имам преко 400 teamplay и око 200 honored opponent, али још увек нема badge :/

Не знам како тај систем функционише, али ето Very Happy Приметио сам да то уме да ослаби морал противницима малчице.

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: League of Legends   

Back to top Go down

League of Legends

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3