Mizuchi

Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

League of Legends

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Νικόλας
Coolisha

Број постова Број постова : 39

PostSubject: Re: League of Legends   13/5/2012, 19:40

Ja igram s fidlom od pocetka mog accounta a sad sam lvl 25, imam mnogo strategija, i obozavam ga, skroz sam napravio strategiju sto se kupovine itema tice i jesam opasan haha, al sve zavisi od raspolozenja nekad umem da sakam samo tako Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: League of Legends   17/11/2012, 18:35

Igrao jedno vreme, pa prestao.
Imam neki acc lvl 30, jedno 6-7 championa kupljenih, cini mi se, ali mi je definitivno omiljeni bio Shaco.
Svidjao mi se jer je bio champ koji je bio jako underground, u smislu da su ga mnogi smatrali beskorisnim u 5v5 bitkama jer je, satro, slab u kasnoj igri. Sve jedno, ja sam ga igrao, i ne bih da se hvalim ali cepao sam sa njim. E! Onda je riot izbacio Nokturneta i odlucio da, kako bi ga ljudi kupili, oslabi ostale assassin likove, medju njima i Shaco-a. Bukvalno vise nije bilo moguce igrati kao Shaco, i od tada sam polako poceo da prestajem da igram LoL. Igrao sam jos neko vreme, ali nije mi bilo vise onoliko zabavno. Iako ga jos uvek imam na kompu ( a i Dota 2 koju sam dobio od steama magicno ) cini mi se da ne mogu da se vratim u celu MOBA pricu jer imam osecaj da je 40-65 minuta za jednu igru nekako previse, i prosto kao da nemam vise vremena za to.
Back to top Go down
Operating Wizard
Coolisha

Број постова Број постова : 89
Astral Dust Astral Dust : 340
Хелти су тренутно празни Мана је тренутно празна
Exp : 0 % EXP

PostSubject: Re: League of Legends   12/12/2012, 09:09

Shako je bio veoma jak kadea je bio izasao, pa su ga postepeno patch po patch oslabljivali.

I meni je bio omiljeni, ali jeste slab je 5 v 5. Snjim moras da igras u jungli i u prvim minutima da dominiras i gankujes, ako to uspesno napravis tvoji ce se igraci razviti i nadjacati neprijatelje. Tako se ira sa Shakom. Smile

Meni je ova igra vec dosadna i dosta mi je, sve isto isto, ali ipak malo poigram. Radije ne bih, al sta cu drugo.

Daje ti iluziju izbora ali je sve tako isto i izbalansirano.

"You deny the darkness in your soul! You deny your power!" - Veigar [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Број постова Број постова : 4099
Astral Dust Astral Dust : 12283
Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Exp : 50% EXP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   12/12/2012, 15:28

Ја ретко када одиграм игру дужу од 50 минута. Обично мој тим доминира или губи већ на 25 минута.

Ја сам изгубио жељу да играм LoL. Сада играм неке друге ствари, LoL је на чекању Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://mizuchi.forumotion.com
Mary Lou
Coolisha

Број постова Број постова : 17
Astral Dust Astral Dust : 110

PostSubject: Re: League of Legends   12/1/2013, 17:45

Igram LoL od marta prošle godine.
Napravila sam novi acc jer su mi prosli banovani na 200 godina od starne tribunala XD
Ko hoce da igra, neka me doda na serveru EuNE - Mary Lou
Back to top Go down
Operating Wizard
Coolisha

PostSubject: Re: League of Legends   13/1/2013, 14:05

Balkanci su neverovatno nekulturni na LoLu, psuju mnogo. XD

Ja ne, ja sam kulturan. Smile Ali cim vidim balkance u chatu, odmah si mislim da ne smem da im dam do znanja da ih razumem, jer ako napravim greske u igri poce ce me psovati po naski, a to j uzas. Smile

Mada sada igram na EU West, i tu ih retko ima, nema ni Rusa, ni Poljaka, mnogo finije. Smile A tu igraju najvise profesionalaca i sto se tice ELOa tu ima najmanje pet puta vise igraca sa ELOm preko 2000.

I obicni solo q mi je previse uzbudljiv i naporan, a ne da jos ranked igram. Smile Previse uzbudljivo i znojim se kad igram, pa zato izbegavam da igram ovu igru koliko god je moguce.

"You deny the darkness in your soul! You deny your power!" - Veigar [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   13/1/2013, 16:32

Ја обожавам када видим ''домаће'', или хрвате па их питам да ли су они срби те како сам се лепо провео на Егзиту у Србији, па како су ћевапћићи одличан српски специјалитет. Полуде. :]

Чим виде да странац пише лепо о Србији одмах машу репићем и смеју се, као - невероватно. :]

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: League of Legends   13/1/2013, 23:36

Igrao sam malo Dota 2 i iskreno mislim da je bolja. Toliko.
Back to top Go down
Mary Lou
Coolisha

PostSubject: Re: League of Legends   14/1/2013, 00:10

A dobro, ja igram i kada naidjem na nekog dopisujemo se, smisljamo strategije, u glevnom ne gresim XD
Btw omiljeni heroj mi je Diana
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   14/1/2013, 00:51

DotA 2 је смеће нопевано. Није ни близу DotA 1.

Да се LoL-у дозволи једно десет година ''develop''-а к'о што је DotA имала, рецимо, па да се упоређује Very Happy

Ипак, за мене је дефинитивно LoL > DotA > ништа више.

Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

Број постова Број постова : 4282
Astral Dust Astral Dust : 8922
Неискусни Кентаур Стрелац
80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: League of Legends   14/1/2013, 00:53

Joj, kako to, meni je Diana grozna Very Happy Em sto su totalno omasili nekoga ko treba da predstavlja Mesec, emocije, em sto mi se uopste nije dopala kao heroj...

S druge strane, Ahri i Cass ne menjam ni za sta Cuce
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: League of Legends   14/1/2013, 13:09

Raziel wrote:
DotA 2 је смеће нопевано. Није ни близу DotA 1.

Iz kog razloga (osim efekta nostalgije?) Ja sam igrao DotA 1 i iskreno nailazio sam na mnoge probleme pre igre (dok se nađe igra koja nije privatna, tj. koja je pub, zatim tunnelling koji nisam mogao da podnesem) Tako da mislim da je DotA 2 iskreno fina igra jer otklanja te probleme, fino izgleda, kad se naviknes na UI nije nikakav problem, ne vidim zašto bi zasluživala titulu 'smeća neopevanog'

Quote :
Да се LoL-у дозволи једно десет година ''develop''-а к'о што је DotA имала, рецимо, па да се упоређује Very Happy

Stani, pa da li si svestan koliko Riot games novca zarađuje? Oni imaju toliko para da sami finansiraju MLG turnire kako bi LoL postao 'e-sport' kao i Starcraft pa ti vidi.

Uostalom, valjda znaš da je DotA bila kompletno fanmade i da nije bilo kompanije koja ju je 'developirala' deset godina? Koliko ja znam, nije bilo ničega takvog, već se samo Valve jednog dana setio da bi mogao da napravi DotA 2. I ako mene pitaš, igra je sasvim u redu.

E sad istina je da ne postoji NI JEDAN lik koga stvarno volim da igram. Jako mi se dopao Invoker zbog unikatnog gameplay-a ali njegova ličnost je toliko nepodnošljiva da nekako ne mogu da ga igram. Šta znam, ja imam taj običaj da se vežem za nekog heroja vezano i za njegovu ličnost, a to nisam našao u Doti još uvek
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   14/1/2013, 14:09

Lol је настао по узору на DotA, штавише већина људи који су играли DotA су прешли на LoL. Чекали су DotA 2, али исту играју већином паћеници којима је све осим DotA - срање, било да је то LoL, HoN или Smite (има их још, али ови су најпопуларнији). Поента је - DotA (оригинал, WC3) је најбоље оптимизована, најбоље ради и једина замерка јој ј графичког фактора.

DotA 2 стравично лоше изгледа

Разголићено, безбојно, све је као лоша копија пластелина. О RageQuit-овима и да не почињем.

LoL изгледа боље, барем што се тиче колора. То је тај тип боје која се користи када је у питању модификација Cell Shading-a. У DotA2 су то комплетно уништили покушавајући да дочарају DotA 1. Никада није ни требало да дочаравају кец зато што никада неће успети да га дочарају. Исто к'о бендови који покушавају да дочарају оригинал песму - ма колико да се труде, оригинал је ипак бољи.

DotA2 или LoL је питање преференце, али LoL је далеко лакши за играње док је далеко теже заправо учинити Kill. Штавише, имати Kill може само да штети играчу с обзиром да се bounty повећава у зависности од Kill-ова.
С друге стране, LoL је далеко боље оптимизован за слабије рачунаре. Осим тога постоји много тактике иако нема много лупања главом око Build-a. Додуше, зависи из партије у партију. Постоје руне које је најбоље купити након 20-ог lvl-a, постоји профил који се lvl-ује, постоји аутоматски систем ранковања, одличан систем трибунала (где неколико људи - играча суди онима који су пријављени), одличан систем где се борбе већ могу завршити на двадесетом минуту.

LoL је стратешки захтевнији с обзиром да захтева Last-Hit Gold фазон. У DotA и DotA2 last hitting није толико битан аспект с обзиром да је могуће добити Gold без обзира на мали бонус. У LoL-у је од пресудног значаја.

Сећам се већине људи који су DotA фанатици и који су прешли на LoL почев од EU сервера (сада EUwest). Сада играју и DotA 2, и LoL - зависи од тога шта их мање-више смори у тренутку.

Иако су игре истог жанра, апсолутно су различите по систему играња с обзиром да у LoL је тимска игра пресудна. У DotA2 један лик може да их све побије.

Back to top Go down
Mary Lou
Coolisha

PostSubject: Re: League of Legends   14/1/2013, 19:43

Ne znam, meni je Diana omiljeni heroj i ostajem pri njoj.
DotA 2 je isto cool ali nije ni prici LoL-u Smile
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: League of Legends   14/1/2013, 21:02

Quote :
LoL је стратешки захтевнији с обзиром да захтева Last-Hit Gold фазон. У DotA и DotA2 last hitting није толико битан аспект с обзиром да је могуће добити Gold без обзира на мали бонус. У LoL-у је од пресудног значаја.

Na ovo imam zamerku. Ovo je kompletno i potpuno netačno. Last hitting je ključan faktor u Doti, čak i više nego u LoL-u (jer postoji deny-ing, na primer) i baš iz razloga što 'sve zavisi od build-a' gold je potrebniji, te je stoga last hit neophodan.

Ja smatram da je Dota 2 strateški zahtevnija iz razloga što ne postoji recall, i što je svaki lik early game vrlo slab. Šta mi se sviđa u Doti je što se support mnogo više ceni.
Quote :
у LoL је тимска игра пресудна.
U LoL-u support nije neophodan za dobijanje igre, nauzimaju carry-e i fightere i cepaj. Kada neko pak uzme support, umesto da budu zahvalni, ljudi uglavnom kukaju što je 'healovao onog tamo a ne njega' i kažu mu da je noob. U Doti se svaki support ceni i ključan je za dobijanje prvo lane-a pa onda igre. U Doti se može koristiti mikrofon za čet i moram reći da se vrlo često upotrebljava i u pub-ovima, ljudi se dogovaraju, gankuju, informišu gde je rune itd. Lično sam primetio mnogo veću količinu timskog duha u Doti. U LoL-u uglavnom svi sede u svom lane-u, eventualno jungler gankuje, onda se skupe mid, push, teraj.

Lično ne volim princip lvlinga i runova, jer je na 30-om lvlu neophodno imati knjigu punu runa (koji koštaju IP, hej, ideja, kupite naše RP i IP trošite na runove umesto na heroje juhu juhuuu)

Više mi se svidja Dotin princip po kom mogu da igram bilo kog lika bez da moram da platim nešto.

Quote :
У DotA2 један лик може да их све побије.
Ali taj jedan lik (carry) koji može sve da ih pobije mora da ima mnogo stvari obezbeđenih. Dobar farm (oslanjanje na support), health i manu (opet oslanjanje na support), gankove sa strane i tako dalje. Ako je jedan tim uspeo da 'bejbisituje' tog carry-a toliko dobro da je on u stanju da pobije ceo tim, onda je taj tim i zaslužio da pobedi.

Ali na kraju krajeva, istina je da se radi o ličnom ukusu.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   14/1/2013, 22:25

Kagami wrote:
Quote :

Na ovo imam zamerku. Ovo je kompletno i potpuno netačno. Last hitting je ključan faktor u Doti, čak i više nego u LoL-u (jer postoji deny-ing, na primer) i baš iz razloga što 'sve zavisi od build-a' gold je potrebniji, te je stoga last hit neophodan.

Не, грешиш овде зато што је Last hitting немогућ у LoL по питању сопствених Creep-ова, што само додаје већу тензију и свака грешка се кажњава сурово. Због тога је LoL на вишем нивоу од DotA2.

Quote :
Ja smatram da je Dota 2 strateški zahtevnija iz razloga što ne postoji recall, i što je svaki lik early game vrlo slab. Šta mi se sviđa u Doti je što se support mnogo više ceni.

Јесте, Support се више цени али DotA 2 није стратешки захтевнија с обзиром да један лик може да слободно изађе из Lane-a и да добија Exp+Gold без обзира, тако да његов Lane Presence није од кључног аспекта. Ипак, мораш играти LoL дуже да би разумео о чему се ту ради. Или макар да гледаш како играју тимови типа m5 или сл (играју и DotA, ofc).

Quote :
Quote :
у LoL је тимска игра пресудна.
U LoL-u support nije neophodan za dobijanje igre, nauzimaju carry-e i fightere i cepaj. Kada neko pak uzme support, umesto da budu zahvalni, ljudi uglavnom kukaju što je 'healovao onog tamo a ne njega' i kažu mu da je noob. U Doti se svaki support ceni i ključan je za dobijanje prvo lane-a pa onda igre. U Doti se može koristiti mikrofon za čet i moram reći da se vrlo često upotrebljava i u pub-ovima, ljudi se dogovaraju, gankuju, informišu gde je rune itd. Lično sam primetio mnogo veću količinu timskog duha u Doti. U LoL-u uglavnom svi sede u svom lane-u, eventualno jungler gankuje, onda se skupe mid, push, teraj.

Support је и те како битан! Без доброг Support-a нема никакве стратешке могућности, али само Support као player не може све на своју руку да одради - дакле Support је овде ПРАВИ Support који ће и да погине како би сачувао свог играча. Дакле, принцип Pawn for the Queen. Што је стратешки аспект. Потребно је чувати Carry-ја и адекватно му давати Kills како би што пре набуџио Ad+CRIT. Ако то не уради Carry једног тима, други ће то дефинитивно учинити. Carry је битан за тенкове, а када нема тенка нема ни иницијације, нема правилног Burst-а.
У LoL-у постоји тимска игра, али постоји и Elo ранк. Наравно, можеш сести с својим тимом од петоро играча и играти, опција с микрофоном је default за све OnLine multiplayer игре, а LoL није изузетак. Pub-ови за LoL постоје, али се концептуално већ унапред зна игра и људи с више искуства се боре против оних с више искуства захваљујући ELO ranking-u (шаховски ranking).
Такође, Хероји су до 6lvl-а слаби, а не постоји OP херој на 18-ом LvL-у који може да иде како му се ћефне 1v5. једноставно нема тога у LoL, када те неко са'вата - крај.
Онда, ту су и посебни Abilities попут Teleport-a натраг (замени с кокошком у DotA, иста ствар), али ту су и додатне магије попут Ignite, Ghost итд које су све део стратешког манипулисања. Иако нису сви хероји типични CrowdControl - они ипак постоје и одлични су у томе.

Quote :
Lično ne volim princip lvlinga i runova, jer je na 30-om lvlu neophodno imati knjigu punu runa (koji koštaju IP, hej, ideja, kupite naše RP i IP trošite na runove umesto na heroje juhu juhuuu)

Такође дају бесплатно RP зависно од момента итд, али је фин Eye candy и дозвољава игри да напредује, дозвољава да постоји иновација, дозвољава да више људи игра, али Руне саме по себи нису бог зна какав Pay-to-Win додатак. уосталом IP се добија на дневној бази и зависи од дужине играња као и од начина игре. Осим тога постоје мапе попут Dominion-a као и Twisted Treeline, а ту је и типичан FUN based AR/MID/DM принцип. Све зависи од преференци играча, тако да је у тим аспектима LoL далеко захтевнији што се тиче стратешког и тимског играња, али не и што се тиче MicroManagment-a. Барем не још увек.
Иначе, није неопходно имати књигу пуну руна, а постоји и систем алхемије када је реч о рунама тако да ако се купи погрешна може се лако заменити.

Quote :
Više mi se svidja Dotin princip po kom mogu da igram bilo kog lika bez da moram da platim nešto.

Капирам, али то је већини досадило одавно. Овако осећаш већу сатисфакцију када ти зарадиш својим напором хероја. Више се вежеш за њега, осећаш веће задовољство.Изнад осталог, да уђеш у Ranked мораш имати 30LvL + минимум 18 (или 14) хероја како би се адекватно дефинисало како и шта иде. У зависности од времена постоји и Invade/Defence самих џунгли, а у LoL-у постоји Exp/Gold deny који је бољи од типичног уништавања својих крипова, односно своје армије - једноставно OutLane-ујеш противника, пустиш кулу да убија крипове - No Gold. Ако је неко на Low HP аутоматски мора да бежи. Сваки нови CreepWave доноси више голд-а и више XP-a, тако да и Фармовање захтева одређену фазу разумевања. Осим тога, потребно је издржати SkillShots током фазе Lane-овања која траје до неких 9-10 LvL-а након чега креће Ганковање. Могуће је и раније, наравно, али већина не игра тако.

Quote :
Quote :
У DotA2 један лик може да их све побије.
Ali taj jedan lik (carry) koji može sve da ih pobije mora da ima mnogo stvari obezbeđenih. Dobar farm (oslanjanje na support), health i manu (opet oslanjanje na support), gankove sa strane i tako dalje. Ako je jedan tim uspeo da 'bejbisituje' tog carry-a toliko dobro da je on u stanju da pobije ceo tim, onda je taj tim i zaslužio da pobedi.

Иста ствар је и у LoL-у, али овде говорим о принципу између AdCarry-ја у DotA 2 и LoL. Далеко већи Sustain има DotA 2 Carry него ли у LoL. Тек у EndGame LoL сегменту постоји видна разлика између Carry-ја и остатка тима, али до тада је фармовање главна преокупација Carry-ја. Потребно је да се заштити, али Carry сам по себи и није пресудан с обзиром да су ту burst-ери/mage који на Mid-u морају да освоје завидан ниво CK/CreepKill.

Quote :
Ali na kraju krajeva, istina je da se radi o ličnom ukusu.
Није само лични укус, има ту далеко више аспеката, али потребно је упознати ствари боље, посветити око годину-две и DotA 2 и LoL и онда приметити разлике. DotA 2 је више merry-go-around GANK GANK док је LoL ипак оперисан од Free Gold феста.

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: League of Legends   15/1/2013, 18:59

Ti pričaš kao da ja NISAM igrao LoL duže od godinu dana. Sada kad igram Dotu (trenutno, lično mi se sviđa to što se majem oko buildova, ne mislim o stvarima koje me muče, niko ne kaže da neću da se vratim u LoL) imam prosto osećaj da je lol mnogo vise 'casual' ako me razumeš.
Back to top Go down
Operating Wizard
Coolisha

PostSubject: Re: League of Legends   15/1/2013, 19:55

Koliko mnogo filozofije.... Very Happy ok

Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   15/1/2013, 20:03

Kagami wrote:
Ti pričaš kao da ja NISAM igrao LoL duže od godinu dana. Sada kad igram Dotu (trenutno, lično mi se sviđa to što se majem oko buildova, ne mislim o stvarima koje me muče, niko ne kaže da neću da se vratim u LoL) imam prosto osećaj da je lol mnogo vise 'casual' ako me razumeš.

Напротив, LoL није Casual. LoL има далеко више иновација од DotA која је остала Casual чак и у двојци. Нешто ти не ваља та логика Very Happy

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: League of Legends   15/1/2013, 23:40

pa dobro, mora nekom i da ne valja...
Back to top Go down
Mary Lou
Coolisha

PostSubject: Re: League of Legends   24/1/2013, 18:40

Operating Wizard wrote:
Koliko mnogo filozofije.... Very Happy ok

Ok
Back to top Go down
Operating Wizard
Coolisha

PostSubject: Re: League of Legends   24/1/2013, 20:06

XD OK !! Smile

Uf mnogo toga ste rekli tako da sam se zagubio u diskusiji.

DotA nisam nikad igrao tako da ne mogu uporediti. LoL je, i casual i professional igra. Vise zabave ce casual momci izvuci, dok ce se profesionalci mnogo nervirati.

Igrao sam malo i Heroes of Newerth, i prilicno je lepa igra, drugaciji osecaj, drugacije mehanike, ali slicna fora 5 vs 5. Brat mi je obrisao tu igru zbog mesta, pa zato vise ne igram, ali dobro je za malo promene i extroverzije igrati dve ili tri slicne ali razlicite igrice.

Izvinjavam se da remetim diskusiju, ali ja duze vreme najvise igram sa supportima na LoLu i mnogo je vazan dobar support, toliko vazan da menja igru. Moja tajna formula je da sto brze kupim Aegis of the Legion, i tada je ceo tim znatno jaci od neprijatelja.

Ako kupim Aegis u recimo 14 minuti, velika je sansa da cemo mid game toliko dominirati da ce se neprijatelji morati predati.

Back to top Go down
Mary Lou
Coolisha

PostSubject: Re: League of Legends   26/1/2013, 15:17

Znači Soni samo da sklapam Aegis do 15og minuta? XD
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   26/1/2013, 17:12

Ја се много нервирам када играм с Катарином с обзиром да се партије завршавају већ на 9-10 lvl-у зато што се супарнички тим тотално окоми на њиховог "noob mid"-а који губи у окршају са мном. Једино ми проблемчиће прави Ахри, понекад Картус.

Back to top Go down
Operating Wizard
Coolisha

PostSubject: Re: League of Legends   27/1/2013, 15:00

Da, Aegis da sklapas. Ali tebas imati gold gain runes, i masteries, da dobijas vise novaca vremenom. Jer support ne farmuje novac drugacije. Smile

Raziel, igraj ranked, ako tako dobro znas. Smile Pa vidi dokle ces dogurati.

Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: League of Legends   27/1/2013, 17:15

Ranked је још лакши, заправо, с обзиром да тим зна шта ради (касније). Ако видим да ме неко предухитри узмем Ashe или Ez-a.

С Катарином се може фармовати добро колико и с Картусом. Једини проблем је што је на lol lvl нико и ништа, а потребно је намање 2item-a + све у арсеналу како би се скинуо тенк.

Од свих могућих непријатеља мислим да је Амуму најгора врста за Кату.

Али престао сам да играм LoL зато што немам времена, а осећам ако се вратим да ћу запоставити свој живот тако да - нека, хвала Very Happy

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: League of Legends   

Back to top Go down

League of Legends
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next