Mizuchi

Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

,,Love Without Regret"

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Mondenkind
Houli Шee7

Број постова Број постова : 3440

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   29/3/2012, 21:15

Možda sam ja glupa, ali pojasni mi ovu pesmu?
Back to top Go down
Witcher
Gi with a pen

Број постова Број постова : 638
Astral Dust Astral Dust : 4095
Хелти су тренутно празни Мана је тренутно празна

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   29/3/2012, 21:52

uh, zenski glas govori razne razloge zasto devojke spavaju sa momcima (te odgovore su skupljali u anketi), a Menson odgovara zasto on spava sa devojkama dok ih istovremeno i mrzi jer zna da ga ne vole.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Број постова Број постова : 4099
Astral Dust Astral Dust : 12283
Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Exp : 50% EXP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   30/3/2012, 01:36

У преводу, сви су ту глупи.

Али Јарац, наравно, направи песму на конту тога.

Без увреде али он мени има статус Бокија 13, с тим што је, наравно, паметнији од Бокија 13, то се види по очима одмах. Е сада када је неко паметан питање је зашто од себе прави будалу и једини одговор који могу да разумем јесте да му прија популарност, макар она добијена апстрактним делима.

Пре ће да ме неко убеди да не постоје Срби него што ћу поверовати да је овај човек тотално читав.

Back to top Go down
http://mizuchi.forumotion.com
Witcher
Gi with a pen

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   30/3/2012, 02:00

U potpunosti se slazem sa tobom, ja bih bio idiot kada bih smatrao da je on citav u potpunosti, ali inteligenciju mu ne mogu osporiti. Sto se stajlinga tice sve je rekao u jednom intervjuu: Njegova muzika govori da svi treba da budu svoji, da se ne plase svoje razlicitosti. Sto se stajlinga i ponasanja na sceni tice to radi da bi privukao paznju jer smatra da sto vise paznje privuce to ce ga vise ljudi slusati.
Back to top Go down
Dunmer
Gi with a pen

Број постова Број постова : 267
Astral Dust Astral Dust : 1205
Exp : 0 % EXP

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   30/3/2012, 09:08

Quote :
Пре ће да ме неко убеди да не постоје Срби него што ћу поверовати да је овај човек тотално читав.

Neka, neka - tu mu je i čar. Premda...

Quote :
odgovara zasto on spava sa devojkama dok ih istovremeno i mrzi jer zna da ga ne vole.

...je u životu vrlo depresivan i neće/ne može da živi bez opijata. Dita ga je napustila iz tog razloga iako joj je bilo stalo do njega i njegove/njihove budućnosti (tako da nije istina da ga niko ne voli tj. nije volio i moguće da bi se vratila da definitivno prestane s tim). On s*re.
Back to top Go down
Witcher
Gi with a pen

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   30/3/2012, 09:53

Opa, jos neko ko slusa Mensona. Da, Dita ga je ostavila ybogtogai yato sto je varao sa Evan Rachel Wood koja ga je opet ostavila (verovatno) u Januaru 2010 i od tadaje Menson svinja depresivna koliko se ugojio Pop
Edit: Dunmer, kul avatar, Anomander Rejk mi je omiljeni lik Malazana.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   30/3/2012, 10:08

Dunmer wrote:
skurk wrote:
Pa, pobogu, rade pri crkvi, šta je trebalo da očekujemo?
Elem, tema... Mislim da je stvar izbora s kim ćemo se - je l' te - kad i kako, nema tu ispravnog i pogrešnog, sve dok ni jedna strana nije prisiljena, obmanuta niti izmanipulisana na bilo koji način.
Smatram da čistota osobe ne "leži" u tome kome je ta osoba "poklonila" svoje tijelo, da nevinost nije nekakav poklon koji se nužno mora čuvati za određenu osobu i da ne postoji prava osoba, već pravi trenutak. Da se razumijemo, nisam imala mnogo partnera, nisam iz te priče (da se tako izrazim), ali ne osuđujem osobe koje jesu, niti ih smatram manje "čistim" ili vrijednim od sebe ili nekoga ko se čuva za brak. I dok bi, recimo, moja nježnija polovina ( xD ) više voljela da smo se (sa)čuvali jedno za drugo (normalno, ne proričemo budućnost, je li), ja se uopšte ne kajem zbog "onoga šta je bilo prije njega".
Takođe, da se ne lažemo, seks mi je izuzetno bitan u vezi. Ne smatram da se ljubav temelji na istom, naravno, ali veza djelimično da. Da mi je, recimo, moja Djevičica rekla da želi da se čuva do braka, poštovala bih to, ne bih ga pritiskala na bilo koji način i vidjela bih kuda bi nas ta veza odvela. Međutim, da me je mjesecima odbijao i govorio kako "nije još spreman" (ili tako nešto), poslije nekog (dužeg) vremena bih počela ozbiljno da se pitam šta sa mnom nije u redu, da li nešto krije od mene i šta nam u vezi ne ide. Takođe, koliko god da se ponekad brzo i strasno zaljubimo, ljubav se gradi postepeno i sazrijeva; prije nego što možemo reći da volimo nekog, tu osobu prvo moramo upoznati iz svih aspekata... Pa i sa ovog, čulnog.

Cijenim da sam nešto zaboravila reći, ali sam za ovoliko kucanje na temu o ovom smeću zaslužila onaj zub. Very Happy

Ja bih se nadovezala na podvučenu rečenicu iz tvog posta sa cjelokupnim komentarom komentarom: ne. Znam mnoge djevojke i muškarce koji su imali takav stav i uradili su to radi toga da bi bilo obavljeno ,,jer je bio trenutak/vrijeme'' (da s osobom koja im se sviđala, ali osobom kojoj nije u stvari bilo stalo do njih i s kojom osim tog sviđanja realno nije bilo niček drugog kad se dublje pogleda); nakon toga i popratnih događaja proveli su mjesece pa i godine u depresiji (pretpostavljam da si i ti). Takav stav se često i zadržava radi neke utjehe. To se događa kod samoobmane i manipulacije.
Razumijem da ima ljudi sa izraženim libidom, ali opet i ako je vrijeme po fizičkoj potrebi, situacija često diktira drukčije. Osoba je najbitnija.

Takođe, pouzdano znam iz ličnog iskustva da se neke vrlo bitne osobine ličnosti u uobičajenim životnim okolnostima teško ili nikako ne mogu utvrditi nakon nekoliko mjeseci; potrebna je najmanje 1 godina. Na stranu priče o povjerenju, vjeri, ljubavi i nadi.

I prema tome ne bi trebalo da pregrubo sudiš nekome ako nije spreman, jer ima ljudi kojima čulni fizički odnos ne predstavlja (nikakvo) zadovoljstvo bez čulnog emocionalnog i duhovnog i mnogih drugih aspekata koji utiču na libido i sve. Takvih ljudi je malo, čini mi se, ali ipak postoje, pa ako se dogodi da sretneš nekog da znaš da nije do tebe.

Prvo, ne sudim ja osobama koje nisu spremne. Govorim o onome sta bi se desilo kad bih JA zavrsila sa takvom osobom. Ljubav se ne "gradi" tokom nekoliko mjeseci, gradi se godinama, a meni se ne ceka toliko. Nemam ja apsolutno nista protiv osoba koje zele da sasvim upoznaju partnera (za sta je, kao sto si i sama rekla, potrebno mnogo vremena) prije nego sto sa njim imaju odnos, ali nasa veza ne bi funkcionisala.

Drugo, sto se tice podebljanog dijela, ja ne govorim o tome. Poenta nije da treba da - je l' te - sa bilo kim, vec da ja smatram da ne treba potiskivati svoje seksualne nagone zbog cekanja na "pravu osobu", koju mozda nikad neces ni pronaci.

Edit: Sto se tice podvucenog dijela, po mom misljenju, do toga je doslo jer su doticne osobe vjerovatno gajile nadu da ce biti neceg viseg od samog seksa, a to je vec druga prica.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   30/3/2012, 17:01

^^ Или зато што секс не сматрају једном од битнијих компонената саме љубави, што је апсолутно погрешно.

Back to top Go down
Mondenkind
Houli Шee7

Astral Dust Astral Dust : 7578
Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   30/3/2012, 17:14

Slažem se sa Anjom.

Not all those who wander are lost...
Back to top Go down
Dunmer
Gi with a pen

Број постова Број постова : 267
Astral Dust Astral Dust : 1205
Exp : 0 % EXP

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   31/3/2012, 20:56

skurk wrote:

Prvo, ne sudim ja osobama koje nisu spremne. Govorim o onome sta bi se desilo kad bih JA zavrsila sa takvom osobom. Ljubav se ne "gradi" tokom nekoliko mjeseci, gradi se godinama, a meni se ne ceka toliko. Nemam ja apsolutno nista protiv osoba koje zele da sasvim upoznaju partnera (za sta je, kao sto si i sama rekla, potrebno mnogo vremena) prije nego sto sa njim imaju odnos, ali nasa veza ne bi funkcionisala.

Drugo, sto se tice podebljanog dijela, ja ne govorim o tome. Poenta nije da treba da - je l' te - sa bilo kim, vec da ja smatram da ne treba potiskivati svoje seksualne nagone zbog cekanja na "pravu osobu", koju mozda nikad neces ni pronaci.

Edit: Sto se tice podvucenog dijela, po mom misljenju, do toga je doslo jer su doticne osobe vjerovatno gajile nadu da ce biti neceg viseg od samog seksa, a to je vec druga prica.

Na takvu osobu (osobe) sam i mislila: sama kažeš da ne bi funkcionisalo. Ali dobro, ti najbolje znaš svoje prioritete.

Poenta je: bez tog stepena poznavanja suštine nečijeg intelektualnog, emocionalnog bića, duha i karaktera skoro je isto kao i one night stand sa potpunim strancem.
Mr. Perfect: ne; odgovarajući: da. U suprotnom...

Quote :
Секс без љубави је к'о да водиш љубав с килограм млевеног меса.
Sam čin, bez neke značajnije pozadine i motiva se svodi baš na to: ,, iživljavaj se na mesu jer mu se to sviđa.''

Kod spomenutih persona je do toga došlo jer nisu stoka u sezoni parenja, već ljudi, homo sapiensi i očekuju da se u drugom ljudskom tijelu nalazi isto, bez obzira što su neki (pre)mladi. Pogled na današnje društvo po tom pitanju poprilično podsjeća na opise kamenog doba. Samo čekam da me neko osudi za idealistički stav, ali čovječanstvo je trebalo mnogo više da uznapreduje za oko 6.500 godina?

Quote :
Edit: Dunmer, kul avatar, Anomander Rejk mi je omiljeni lik Malazana.

I meni. Premda sam ga zamišljala sa crnom kožom, kao tama Kurald Galain-a.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   31/3/2012, 21:15

Човечанство је само нешто што лепо звучи на папиру, као и ''људска права'', али природа је увек та која све одређује. Наш проблем је што се трудимо да побегнемо природи уместо да будемо једно с њом.

Нажалост, степен развоја човечанства се огледа у томе колико се отуђимо од природе.

Ипак, људи воле да себе и своје постојање доказују својим делима и често им није битно да ли су та дела ''добра или лоша'' (заиста и није битно с моје перспективе) како би боље веровали у то да су ''постојали'', а то све долази од страха од смрти. Сав људски труд долази из страха због смрти, чак и када особа дела несвесно, односно нема константан осећај страха од смрти - увек је ту осећај или страх од непознатог баш као и страх од мрака.
Људи, једноставно, не виде ствари истим очима нити их доживљавају на исти начин, али су у стању да себе пронађу у стварима када начине исте грешке или када слушај, гледају или осете мирис исте ствари. Е, сада, како се то одрази на њих зависи од саме уникатне природе свакога понаособ.

Живот у шареноликом сивилу.

Back to top Go down
Mondenkind
Houli Шee7

Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   1/4/2012, 12:02

Ja poznajem osobu koja je četiri godine bila u vezi, od osnovne škole, i nije htela da spava sa dečkom jer je bila konzervativno vaspitana. Mislim, ne mora da znači da postoji neki problem ako neće, jednostavno je tako vaspitana i sve.

Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   1/4/2012, 20:00

То није нешто ''конзервантно'', једноставно она није ментално била спремна и то је све. Можда јој је било потребно поверење, а ту је улога страха од трудноће, бола или тога шта ''ће неко да каже'' ако се открије.

Васпитање ту не игра пресудну улогу.

Back to top Go down
Mondenkind
Houli Шee7

Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   1/4/2012, 20:17

Ona je rekla da je zbog vaspitanja, ali poenta je da ne mora da znači da postoji neki problem u jednom od njih ako taj drugi neće u krevet.

Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   1/4/2012, 20:48

Ма које црно васпитање, ко ће још с децом (женском) у О.Ш да прича о томе како да спава с момком, а поготово родитељи. Није ту њу нико васпитавао по питању тога него она зна да би настао огроман проблем с неким чланом породице уколико би им рекла да је до такве ситуације дошло. И то је сасвим нормална појава.

Уколико она верује момку и уколико су заједно спремни на тај корак требало би то и да учине. Наравно, први пут је увек глуп, често краткотрајно болан али се након неког времена навикне (за мушкарце није :trollface: )

Џабе се вади на васпитање када главу улогу играју страхови које не жели да призна.

Back to top Go down
Mondenkind
Houli Шee7

Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   1/4/2012, 22:55

Ma to je odavno bilo, pre skoro 10 godina. lol!

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: ,,Love Without Regret"   

Back to top Go down

,,Love Without Regret"
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2