Mizuchi

Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Omiljena Nightwish pesma mi je ,,I walk alone"...

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Mondenkind
Houli Шee7

Број постова Број постова : 3440
Astral Dust Astral Dust : 7578
Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Exp : 50% EXP
Drvena Strela

PostSubject: Omiljena Nightwish pesma mi je ,,I walk alone"...   5/11/2010, 19:47

Ne izmišljam, to je zaista napisala jedna cura (bivši mod) na RMFu.....

Quote :
Uz Katarinu sam ih zavoljelaa...hehhehe....uz njen avatar....xD
nAJ MI JE PJESMA:I walk alone,,,,al ne znam s kojeg albbuma je ona??
A kako se zove nova pjevacica??

Fail xD
Ja od bendova poznajem (ali dobro) samo NW i Evanescence. A i to ima osoba koje milion puta bolje poznaju istoriju bendova i koje ih mnogo duže slušaju pa samim tim bolje poznaju pesme....ali ja sam za samo ta dva benda vezana, Epicu, WT i After Forever često slušam i volim ali mi ništa ne znače. Svih pet bendova me inspirišu, ali o Epici, WT-u i AF-u ništa ne znam i ne kažem da sam neli fan.....NW me ubedljivo najviše inspiriše i baca u neko čudno raspoloženje kada mogu divno da crtam, pišem....Ev volim toliko zbog tekstova.....ova tri benda ne znam tako dobro ali možda im nekad posvetim više pažnje ne samo u slušanju xD
Takođe sam primetila da ima dosta osoba koje mnogo slušaju, na primer, NW, ali ga ne razumeju (ne mislim na puko paljenje na Tarjamas teoriju xD), ne mogu sa njima da pričam o NW-u sem ako želim da ih slušam kako pričaju ,,Taca ovo, Taca ono, Taca je preeeelepa, ima glas anđela...", ne mogu uopšte da vodim neke normalne diskusije sa njima o NW-u ako mi se ne slušaju njihovi hvalospevi. :S
Mislim na sve one Turunene i Holopainene na fejsu koje imam u prijateljima, i na tu foru xD
Plus isti ti NW fanovi obožavaju Eminema i Rihannu.... Pop
A opet, bolje i to nego grand. Šta vi mislite? Možda ja delujem nekome ko je slušao NW dok sam ja bila u pelenama kao ti meni....

Not all those who wander are lost...
Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

Број постова Број постова : 4282
Astral Dust Astral Dust : 8922
Неискусни Кентаур Стрелац
80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Omiljena Nightwish pesma mi je ,,I walk alone"...   5/11/2010, 21:21

Mislim da treba znati barem nešto osnovno o bendu pre izjavljivanja bilo čega o slušanju istog. Mislim na ime teme konkretno, to je glupost neopevana... Ako nešto voliš, potrudi se bar da saznaš ko to izvodi... Detalji o bendu, o životu izvođača po mom mišljenju treba da budu apsolutno nebitni, jer bi to smetalo emocijama koje nosi sama muzika (pod uslovom da ih ima, naravno). Kad sam bila tvojih godina, Keti, ložila sam se na sve što ima veze sa Nightwish, sakupljala postere, bedževe, ispisivala x puta textove... Sad kad gledam na to razmišljam zašto sam time uništavala muziku koju sam slušala? Posledica toga što sam želela da znam što više o njima je to što danas ne mogu da slušam čak ni stare pesme, ma koliko mi je to teško. Prosto su mi postali odvratni.

Zbog sve te španske serije odlučila sam da više nikad ne pokušavam da saznam nešto o privatnom životu muzičara koje poštujem. Bitno mi je njihovo delo, njihov život je njihova stvar.

Recimo, ja ne razumem ni reč onoga o čemu pevaju Onmyouza, osim ako ne pronađem prevod, ali osećam njihovu muziku, što je dovoljno da je volim i obožavam. Znam koja su im umetnička imena i šta su u horoskopu, ostalo me apsolutno ne zanima.

Opet, o nekim bendovima koje volim ne znam gotovo ništa, i ne trudim se da saznam, a ima onih čiju samo poneku pesmu volim što mi je negde dovoljno da pozitivno mislim o celom bendu. Takav je slučaj recimo sa Epikom - volim da ih slušam kad sam u nekom duelzie raspoloženju, ali apso-fakin-lutli ništa o njima ne znam.

Inače, kad tražim neki novi bend, nikad ne gledam šta je najpopularnije - ukucam random nešto na yt i slušam redom... Pa ako nađem - našla sam...

Btw, ti Holopaineni, Turuneni i ostali su klinci, tako da... suzdržaću se od izražavanja svog mišljenja o tome xD
Back to top Go down
Mondenkind
Houli Шee7

Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Omiljena Nightwish pesma mi je ,,I walk alone"...   5/11/2010, 21:47

Ne mislim samo na podatke o bendu, već na razumevanje muzike, moraš valjda da znaš da I walk alone nije NW pesma -.-
Ali fora je da ja ne znam Epica tekstove, ni AF....samo od WT a i to slabije...ne prepoznajem pesme, ali mi se sve dopadaju....dok od NW 60% pesama mogu da prepoznam u prve tri sekunde, kao i Ev.

Pa, ja od AF ne znam ni ime pevačice, ali mi se dopadaju.

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Omiljena Nightwish pesma mi je ,,I walk alone"...   1/2/2011, 12:52

Pa i ja mogu prepoznati dosta Nightwish pesama,ne sve...Ali da neko ovo provali.xD
Back to top Go down
Mondenkind
Houli Шee7

Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Omiljena Nightwish pesma mi je ,,I walk alone"...   1/2/2011, 12:54

I walk alone je Tarjina najpoznatija pesma, i da to neko pobrka...xD

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Omiljena Nightwish pesma mi je ,,I walk alone"...   1/2/2011, 13:04

Znam...xD
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Omiljena Nightwish pesma mi je ,,I walk alone"...   20/12/2011, 20:54

Nightwish je super bend zaludjena sam sa njima i svejedno mi je dali pjeva tarja ili anette i mrzim ljude koji su u stilu tarja ovo tarja ono
I walk alone nightwishowa pjesma? xD Jesi dobro?
Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Omiljena Nightwish pesma mi je ,,I walk alone"...   20/12/2011, 21:09

Zdravo nightwish,

Pre postovanja na forumu potrebno je pročitati pravila i predstaviti se.
Back to top Go down
Noshikuteshikaji
fr34|<

Број постова Број постова : 1045
Astral Dust Astral Dust : 1375
Тајанствени Дечак
20% HP 20% MP
Exp : 20% EXP

PostSubject: Re: Omiljena Nightwish pesma mi je ,,I walk alone"...   20/12/2011, 21:35

Leona Celeste wrote:
Zdravo nightwish,

Like a boss! Twisted Evil

Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Omiljena Nightwish pesma mi je ,,I walk alone"...   20/12/2011, 21:48

Sleepwalker wrote:
Leona Celeste wrote:
Zdravo nightwish,

Like a boss! Twisted Evil

Mwahahhahahahahha ivl
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Број постова Број постова : 4099
Astral Dust Astral Dust : 12283
Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Omiljena Nightwish pesma mi je ,,I walk alone"...   20/12/2011, 22:17

Back to top Go down
http://mizuchi.forumotion.com
Elbereth
Coolisha

Број постова Број постова : 49
Astral Dust Astral Dust : 80
Хелти су тренутно празни Мана је тренутно празна
Exp : 0 % EXP

PostSubject: Re: Omiljena Nightwish pesma mi je ,,I walk alone"...   21/12/2011, 08:05

Aj ne. Ignorance. Tačno mi je smiješno. Ako ništa, mogla je po tekstu nekako za zaključi. Mislim, Tuomas će baš pored svega da piše ovakav tekst? Neće. A dobro. HAHAHA. :')

This night will hurt you like never before.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Omiljena Nightwish pesma mi je ,,I walk alone"...   

Back to top Go down

Omiljena Nightwish pesma mi je ,,I walk alone"...
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1