Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Elder Scrolls serijal

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Dunmer
Gi with a pen

Број постова Број постова : 267

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   8/5/2012, 12:08

To ostaje misterija. Mada ja mislim da je on/ona u stvari bespolna-neka vrsta duha/demona.
Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

Број постова Број постова : 4282
Astral Dust Astral Dust : 8922
Неискусни Кентаур Стрелац
80% HP 40% MP
Exp : 50% EXP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   8/5/2012, 12:25

Najverovatnije nema rod jer je Daedra... ali moguće je da nije daedra nego da živi tamo gde je Sithis.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Број постова Број постова : 4099
Astral Dust Astral Dust : 12283
Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   8/5/2012, 12:33

Quote :
Long rumored and much anticipated, The Elder Scrolls Online is finally being unveiled in the June issue of Game Informer. In this month's cover story we journey across the entire land of Tamriel, from Elsweyr to Skyrim and everywhere in between.

Developed by the team at Zenimax Online Studios, The Elder Scrolls Online merges the unmatched exploration of rich worlds that the franchise is known for with the scale and social aspects of a massively multiplayer online role-playing game. Players will discover an entirely new chapter of Elder Scrolls history in this ambitious world, set a millennium before the events of Skyrim as the daedric prince Molag Bal tries to pull all of Tamriel into his demonic realm.

"It will be extremely rewarding finally to unveil what we have been developing the last several years," said game director and MMO veteran Matt Firor, whose previous work includes Mythic's well-received Dark Age of Camelot. "The entire team is committed to creating the best MMO ever made – and one that is worthy of The Elder Scrolls franchise."

An in-depth look at everything from solo questing to public dungeons awaits in our enormous June cover story – as well as a peek at the player-driven PvP conflict that pits the three player factions against each other in open-world warfare over the province of Cyrodiil and the Emperor's throne itself.

Come back tomorrow morning for a brief teaser trailer from Zenimax Online and Bethesda Softworks, and later on in the afternoon for the first screenshot of the game. Over the course of the month, be sure to visit our Elder Scrolls Online hub, which will feature new exclusive content multiple times each week. You'll meet the three player factions, see video interviews with the creative leads, and much more.

The Elder Scrolls Online is scheduled to come out in 2013 for both PC and Macintosh.

[You must be registered and logged in to see this image.]

popovitj

Back to top Go down
http://mizuchi.forumotion.com
Dunmer
Gi with a pen

Број постова Број постова : 267
Astral Dust Astral Dust : 1205
Хелти су тренутно празни Мана је тренутно празна
Exp : 0 % EXP

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   8/5/2012, 15:06

Pretpostavljam da tu više neće biti [You must be registered and logged in to see this link.]. xD
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   8/5/2012, 16:24

Врло вероватно ће постојати зоне које неће дозвољавати нападе, осим ако партије немају већ предефинисани ''PvP" као опцију. Сигурно ће постојати правила борбе, нивои итд. Постоји гомила MMO игара од којих се могу преузети већ постојећа правила, која су и сасвим ок понекад - - - типа ако велики lvl напада мањи lvl аутоматски губи репутацију и није у могућности да добије неки леђендери штагод.

Мене интересује како ће да одраде свет.

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   9/5/2012, 07:20

ЯдźŗēĻ wrote:

Мене интересује како ће да одраде свет.

Takodje, samo bih zbog toga i igrala. Ne volim MMO igre.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   21/5/2012, 16:20

Има одличних non-rpg MMO игара, рецимо. Али готово су све безвезе без добре дружине и циља. WoW је супер MMORPG али не вреди играти осим ако неко није бесмртан и материјално обезбеђен.

Него, причајући искључиво о TES 3, 4, 5 деловима могу рећи следеће.

Моровинд - Предивна мрачна и хорор авантура општег безнађа с изузетно чудним, али уникатним, чудовиштима. Врло хладан и беживотан свет у којем је реализам присутан максимално. Осећа се сурова хладноћа и фантастичан осећај проживљавања саме игре. Много читања и репетативност убијају игру. Веома time consuming за правилно играње. Изузетан осећај привржености уз игру, поготово с експанзијама. Празан, браон свет препун гробница. Осећате се као да ходате по блату све време. Игра највише привлачи играча да настави играње, зато што захтева интелигенцију и памћење. Одличан део, али фали му много тога.
моја оцена је 7 за саму игру, а 10 за уживање.

Обливион - Најбоља музика која остварује готово магијски свет. Најбоља прича и најлепше одрађен свет. Игра заправо натера људе да слободно шетају шумама. Лоше је што није имао више непријатеља шумама. Веома страшан уколико се тумара по гробницама. Веома колоричан и заправо је поседовао најбољи едитор ликова. Има највише модова. Људи га не воле зато што нису навикли на боје, односно није ''моровинд'' по њиховом укусу. Доживљај је фантастичан током играња, али свет је могао бити бољи. Поготово градови. Игри фали гомила пећина и још више књига за читање.
моја оцена је 9 за саму игру, а 10 за сам свет ''Заборава''. Фантастично!

Скајрим - Одвратан свет с одличним системом борбе. Врло хладна и незанимљива музика. Прелепе пећине, исувише ружни делови који нису прекривени снегом, односно који нису препуни зимзелених шума. Превише плаве боје, превише се форсира систем борбе. За људе који нису прешли ни Моровинд, а ни Обливион ће представљати изузетак. За људе који су играли оба ће представљати финих пар недеља играња али багови су превисоки. Људима ће бити криво уколико не буду могли да покрену све на максимуму. Најпопуларнији део који је произвео ''банку'' за ММО. Одлично изгледа, јако слаб с магијског аспекта.
моја оцена је 6 за саму игру, а 10 за све оно шта је Обливион требало да буде.

У сваком случају требало би их све играти. lol!

[You must be registered and logged in to see this link.]

У Обливиону чујеш ову песму, онда махинално станеш док јашеш коња...лагано идеш напред, застанеш, окренеш се и видиш у даљини Imperial City.

Онда када купиш малу кућицу док пада киша шеташ напуштеним улицама града, погледаш у влажну калдрму и схватиш да живиш сам, без икога. Зато кажем да је Обливион најдепресивнија игра коју сам играо.

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   21/5/2012, 17:49

Vidis, ono sto se tebi ne svidja kod Skyrima je ono sto meni zapravo jako lezi. Hladan, "ruzan" (ja bih prije rekla "surov" i/ili "sirov") svijet - sto mene jako privlaci, hladna i repetitivna muzika i paleta boja koja se savrseno uklapa u ambijent (i stvarno prelijepe pecine)... Osjecala sam se kao da svijet i ja komuniciramo. Ne kazem da igra nema mana, ali sam stvarno iskreno uzivala dok sam igrala i nisam mogla da prestanem dok nisam istrazila svaku rupu. I poslije svega toga imam zelju da je igram ponovo.
Mene je Skyrim privukao vise od Obliviona bas zato sto mi se svijet vise dopao, kao i zato sto likovi djeluju mnogo bezlicnije (Edit: Ja sam kreten. Likovi u Oblivionu mi djeluju bezlicnije). Mada, Oblivion sam (za sada) presla prilicno povrsno (nemam vremena, nazalost), tako da nisam bas kompetentna da o tome pricam.
Morrowind jedva cekam da predjem, djeluje mi kao igra kojom bih se odusevila.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   21/5/2012, 18:41

Skyrim су играли сви који имају макар мало везе с Скандинавијом, тако да то што ти се игра допада је default. :}

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   21/5/2012, 18:44

S obzirom da sam ljubitelj nordijske mitologije, prirode, istorije i kulture, vjerovatno je to jedan od bitnijih razloga. :]
Back to top Go down
Noshikuteshikaji
fr34|<

Број постова Број постова : 1045
Astral Dust Astral Dust : 1375
Тајанствени Дечак
20% HP 20% MP
Exp : 20% EXP

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   10/7/2012, 13:05

Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   10/7/2012, 13:24

Ох, јој. Very Happy

Ово ће да начини ратове и ратове Very Happy

Ни ја лично не знам како да се осећам по питању овог Very Happy

Смешно ми је, глупо ми је, али ми је ненормално драго због тога што коначно постоји Online опција. Мислим да ће сви бити ''WTF, I WANT MY CO-OP'' lol! и "graphics sux", али на ово сам помислио када сам уочио MMO најаву. И БРЗИ СУ, богами. Доста се труда уложило у то да се набацају ствари које kind of подсећају на Daggerfall... Very Happy

Без сумње, испробаћу ако је Free to play (а сигурно ће бити, с тим што ће постојати Online продавница за џиџа-миџе).

Такође, не очекујем бог зна како добар MMO али се надам да ће макар музика испунити моја очекивања.

Ипак, TES душа лежи у SP Very Happy а не у MMO Very Happy

Иначе, срећан сам lol!

Back to top Go down
Noshikuteshikaji
fr34|<

Тајанствени Дечак
20% HP 20% MP

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   10/7/2012, 13:36

I ja sam!
Mnogo mi se svidja ovo sto sam video (mislim na prirodu,gradjevine) !

Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   16/7/2012, 22:01

To conclude the music theory from my part.

Stupid music = Stupid game. Halfass music = Halfass game.

Back to top Go down
Noshikuteshikaji
fr34|<

Тајанствени Дечак
20% HP 20% MP

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   19/7/2012, 14:38

Meni je [You must be registered and logged in to see this link.] bolje od svake pesme iz tog klipa.

Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   19/7/2012, 14:53

Па када волиш symphonic. Smile)

Back to top Go down
Noshikuteshikaji
fr34|<

Тајанствени Дечак
20% HP 20% MP

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   19/7/2012, 15:05

Pa dobro,ali opet,reci da je muzika glupa u Skyrimu nije bas tacno.Individualno je to.
Meni bas odgovara. Very Happy

Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   19/7/2012, 15:55

Мени баш јесте музика сасвим просечно обична. А то не волим. Very Happy

Једина песма која поседује карактеристичност је Ancient Stones. Остале песме звуче к'о да неко пеца пчелице.

Мислим да они нису ни сами знали шта да ставе, па су се трудили да од Fantasy игре направе исувише Reality концепаа виђених у другим играма

Blood on screen - so real!!! Very Happy

Или, рецимо, гегање док се трчи. Што макар мени изазива озбиљне проблеме с очима. Онако се замути слика. Или, рецимо, благо искривљен поглед из трећег лица ''да буде као филм'' фазон, такође глупост.

Пример за доказ да игра изгледа ( и игра се) далеко боље (лепше) јесте уколико се спусти конзола " ` " и укуца " ts " (togglesky).

Нисам од игре добио оно шта сам очекивао већ све је половично одрађено. Половична музика, половичан voice acting, половично све. Једино што лепо изгледају мачеви и armor. Држали су се лепог принципа.

Вода изгледа очајно, к'о да неко сипа јогурт унаоколо помешан с плавом бојом. Једино обале делују лепо.

Киша је фина, али текстуре су очајне. Готово се све мора повећати минимум четири пута да би се дошло до адекватног изгледа. Дрвеће је можда моја највећа замерка када је реч о овој игри. Видео сам далеко лепше дрвеће у далеко старијим играма. Ово дрвеће, текстура, кора итд изгледа очајно. Планине изгледају фино, али свуда је пустош. Тек понеки камичак или бело пространство, а испод тога неке травуљкице које опстају и увек влада вечна јесен. Једино када се уђе у одређене Spring пећине добија се сатисфакција. Фали зеленило игри. Моровинд је био блато, обливион је имао одличну флору и фауну а Скајрим делује потпуно НЕРЕАЛНО. Трговци живе на двадесет метара од бандитског кампа, и никога није брига за то. Људи умиру опуштено, и никога није брига за то.

А пази, могу да направе и могу да убаце скрипте, али су пожурили и сада су оставили све својим фановима да сами праве. У суштини, Скајрим вреди играти за пар година и када се преузме још једно 20GB података за адекватно играње.

Крв, рецимо, изгледа к'о желе... и испада к'о желе из непријатеља. Смешно. Рецимо, ударим некога у главу, али испада да сам ударио у ногу. Жалосно. Иначе, само стреле у главу скидају више HP-a, магије и томе слично увек скидају исто без обзира где се гађа противник.

Не постоји скакање.

Не постоји скакање.

Не постоји скакање.

Зашто не постоји скакање, зашто не постоје акробације и томе слично. То је било фантастично!

Разлике између армора готово да су неприметне. Не постоје бројке када је реч о левеловању, које је такође одрађено офуље и нема смисла. једино што су перкови одрађени ок, али ту фале перкови за вампиризам, рецимо. Или за вукодлаке.

А који ђаво сада вукодлаци када никада нису били раније. Глупост.

Не постоји ма који аспекат игре који ми причињава задовољство играња. Један баг, лоша текстура или слично је довољно да ме избаци из доживљаја зато што ме подсети на реалност. Једино да игру играм к'о неко ко не цени видео-игре и не посматра их као уметност па да кажем ''Вау, каква игра''. А то нисам ја и то иде против свега шта и ко сам.

Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

Број постова Број постова : 4282
Astral Dust Astral Dust : 8922
Неискусни Кентаур Стрелац
80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   19/7/2012, 23:06

Ni ja im ne oprastam sto su ukinuli Athletics i Acrobatics. To j bilo nesto najbolje u Oblivionu a oni su to izbacili >.>
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   19/7/2012, 23:17

Еее, али док се то све инсталира. Ја сам четири пута, до сада, реинсталирао Skyrim и поново тражио модове који ми договарају, па проверавао компатибилност.

Док се то све заврши да изгледа ''како мени одговара'' прође ме воља за играњем. Онда боље да направим игру ''обуците Скајрим''.

На нексус је било немогуће улоговати се једно време, стравична посећеност.

Тако да сам одлучио да играм скајрим у pixelated верзији и замислићу да играм неку ултра стару игру која има све опције...али то и даље не гаси највећи проблем игре - пустош, пустош и још пустоши. Пећине су ок, сасвим ок. Светло ту и тамо је ок.

надам се да ће следећи део бити далеко бољи у односу на овај и да се неће толико трудити да додају ''реализам'' који мени убија вољу за играњем. Не знам да ли играм, да ли гледам филм или је потребно да посматрам сваки детаљ лупом и да кажем ''Ха, види текстура''.

У суштини, шта ова игра може понудити мени, који је прешао раније делове?! (Минус ДФ који је масиван).

Музика је типична и свега пар песама се истиче. То је за мене велики минус. Требало је да буде више, рецимо, фруле. Или нечега што је карактеристичније за нордове. Неке удараљке, рецимо.

Срећа, па је могуће променити музику. Али говорим о Ванили овде...

Онда, ту је моја апсолутна незаинтересованост да идем унаоколо и истраћујем зато што знам да се неће догодити нешто слично као када је у Моровинду пао лик давајући ми тотално втф ствари, односно ништа нећу добити од ghost јахача макар га пратио. Ок, довешће ме до гробља, побићу неке ликове, можда али можда наићи на дневник.

Онда, нордови су максимално пасивни и причају к'о Руси, уствари. Јорлгенган, Јохрлстен и сл томе. Волео бих да су стварно довели некога из Скандинавије да то одради ваљано. Колико би то било кул?

---

Мени је потребна атмосфера код игре попут ТЕС-а. Моровинд је има (ма колико банална била). Обливион је константно испуњен одличном атмосфером (и због музике и због изгледа). Скајрим је депресиван до те мере да након пет минута играња желим да угасим. Имам осећај ко да је игра прављена за оне који воле да се доказују. Ја сам то малчице превазишао када је реч о мачевима и борбама.

Дакле, у суштини, све шта сам потајно прижељкивао да видим у TES V не постоји. Дозволио сам да ме Хајп победи и, иако знам колико јесте квалитетна игра, очекивао сам више у погледу оних фактора који многима сигурно неће бити бог зна како битни, али мени јесу. Волим да се одушевим у ТЕС-у. Волим да наиђем на нешто и кажем - вау, ово је добро. Ово су одлично урадили. А не '' Види, ово лепо изгледа, а ово изгледа као последње шајзе''.

Друга ствар, и јако нелогична, јесте напад на змајеве. Измислили неког бају змаја који наредио другима да вршљају. Змајеви су дивна бића, ја не могу себе да натерам да их нападам.

Онда, жене скоро свуда командују  lol! а мушкарци седе и ленчаре. Не постоји неки Guard који скида маску, рецимо, када иде да спава. Сви стоје на истом месту и чекају. Или иду у своје неке коморе.

Онда, не постоје дебели људи. Жене су или младе и лепе или старе и лепе.  Или деца с лицем округлим к'о Месец и именом ''Хелга''... Је л' могло типичније и баналније од тога? Грузилда? Можда да су дали некој жени шлем, малог белог коња, секиру од по метра и глас к'о у Тарје.

Онда... ТАЛОС ТАЛОС ТАЛОС. Мислим да су то намерно ставили тако да људима униште дојам о религији. Испадоше људи који следе Талоса к'о неки фанатици.

Затим, лук и стрела. Иако сам се навикао, и даље је домет мојих стрела ограничен и достижу само донекле. Оно, када почнем да играм једну игру у којој је фора ућивети се, а моје стреле нестају на неких 30 метара од своје жртве, то и није достигнуће с техничког аспекта. Оно шта убија доживљај су управо багови, којих ова игра поседује у огромним количинама. Као да су дали pre-alpha људима.

Оно шта сигурно знам јесте да су људи желели да ова игра буде добра, полагали су наде у о да буде добра, хајп је био превелик када је реч о игри и сви су журили да је испробају (и ја сам ту). Али реално гледано, рибе се хватају рукама (аха), лептири, бубе и сл томе. Да би открио где и како да спремим бубе и шта ми је потребно за напитке морам да пређем половину света, а да би коначно дошао до некога ко има нешто ваљано већ сам се уморио ходајући до тамо.

НЕ ПОСТОЈИ SPEED. Мој омиљен скил. Која је поента огромног света ако је могуће телепортовати се на локације које су посећене, односно која је поента путовати уз лошу музику и тек понегде видети три имеријала који вуку ''Сина Скајрима'' и говоре ти ''офишл имеријал бизнис''. Када су то Империјалци тако лоши према Нордовима?! Хајде да разумем Кхађите, али у Скајриму готово да нема нешто вредно пажње. Осим слушања шта ко има да каже, што и није нешто.

У сваком случају, не исплати се тумарати... Због ко зна чега.

ИПАК, имам омиљен део! Обожавам га!

У питању је Dragon Bridge. Савршено је!

Али погледајте све те нијансе сиве боје. Нигде нема маховине, нигде нема нечега да ме обрадује. Кровови код нордова направљени од сламе...U fuckin' kidding me? И, одакле им та слама ако нигде нема квалитетног поља?!

Онда, требало би да свака породица макар мало зна како да користи неке чајеве или сл. Ипак су то сеоска места. А оно, свако је или домаћица, или блексмит или ратник. Интелектуалци су реткост, а андедова има колико ти душа иште. Да су ставили Назизомбије имало би више смисла, заиста. Макар би показали шта држе у џепу, а не овако суптилно ка***е.

Не исплати се правити оружја, тј. не исплати се правити било шта него узети само најбољи мач и понети с собом врећу potions-a. И то је то. ТО ЈЕ ТО. Крај.

Сатисфакција прављења оружја - чему то ако се не може направити кућа или тезга? Коме продати?

Рецимо, колико би било боље да је могуће продати лук и стрелу на тезги и после тога да тј неко ко је купио од тебе прошири реч унаоколо о фамозној моћи блексмитовања. А, овако, сви магично знају ко је Драгонборн и сви те суптилно опомињу да сакријеш своје супермен моћи или, још боље, ''ЋУТИ БРАТЕ, не то да пвићаш'' (интерн, интерн).

А овако, уу, ја сам сам и ја ћу све сам да направим зато што сам ја драгонборн...д фаца и по.  duelzie

А после тога ћу проћи кроз читав свет да дођем до драгон армора и онда поставити људима на форум, зато што иначе нико од NPCева неће ценити труд уложен у прављење армора. Овако ћу чисто знати да нисам потпуни паћеник од човека који је уложио тај труд да се поштено исприча с другим људима и томе ко је шта радио и ко је какву авантуру доживео.

Квест маркер ми не ради. Ради тек када му приђем.  Suspect

Потревне су ми ЖИВЕ боје. А не плаво глупавило које може бити забавно само онима који мисле да је то ''тако требало да буде''. Јес', ђавола. Ако већ постоји детаљан свет, дајте боје. А не маглу... и снег и магла. Па где то још постоји?!

Не мож' да продаш шта ти је душа. ТО НЕ МОЖЕ, а да ти продају глупости може.

Хајде да упоредимо.

Вау. Каква разлика.  lol! И пре бих играо ово горе. Макар не бих обраћао пажњу на графичке техникалије.

А PUZZLE систем је тек посебно глуп. Ни деца у предшколском немају више тако лоше ствари. Могло је то уз  ДАЛЕКО више иновације. Ако могу модери, зашто не могу креатори? Bethseda би требало да учи од људи, али зашто би учили од људи када им је довољно то што други раде за њих, а они продају покварене игре за 30e.

Last edited by Raziel on 6/7/2014, 01:37; edited 1 time in total
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   20/7/2012, 01:02

ЯдźŗēĻ wrote:

Интелектуалци су реткост

E, to ti je Skandinavija (do prije par decenija). lol! "Šta, ti se ističeš svojim znanjem? Šta ti misliš, da si bolji od nas?! Ćuti tu i budi mediokritet kao mi!"

Iskreno, smatram da svijet u ovom slučaju tako i treba da izgleda. Skajrim je hladna i su(ro)va zemlja. Šarenilo bi u takvoj zemlji bilo out of place. Meni je Oblivion izgledao kao slikovnica za djecu predškolskog uzrasta. Potpuno plastično.

Što se puzzle sistema tiče, potpuno sam saglasna. Očekivala sam nešto što mogu da riješim za više od dvije sekunde, kad ono međutim. To je velika mana ove igre - previše je laka (u svakom pogledu).

Što se tiče oružja... Pa, zavisi. Ako digneš smithing i enchanting do stotke, nema oružja u igri koje može da parira oružju koje ti možeš da napraviš (a, kad te napadnu Draugh Death Overlord armija i Dragon Priest odjednom, svaki poen je bitan). Sem toga, moji likovi su gotovo uvijek bazirani na magiji + luk i strijela + stealth ubodi ili (u krajnjem slučaju) dual wielding lakim oružjem, te od oružja uglavnom nosim luk i dva noža. Jedino valjano oružje tog tipa koje sam ja našla u igri je Blade of Woe i Nightingale Bow, a ja sama mogu da napravim mnogo jače.

Inače, ja se užasavam patuljačkih centuriona i njihovih šljemova sa Michael Myers izrazom lica.

Edit: Možda sam samo imala sreće, ali ja uopšte nisam imala problema sa bagovima (s izuzetkom jednog ili dva komada drveta "zalijepljena" za drvosječinu sjekiru i jednog letećeg mamuta).
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   20/7/2012, 01:30

Oblivion

------

Skyrim

------

-----

То шта ти ажеш за пластику у Обливиону је код мене тотално другачије када упоредим с Skyrim-ом. Сада ћу да сликам и да покажем шта је то у питању што код мене изазива бес и фрустрацију на плану дрвећа.

Edit :

Ја би боље нацртао у Paint-u. Макар не би имало тако очигледне равне линије. Подсећа ме на доба N64.

Овако је требало да изгледа Skyrim од почетка... И боље од овога. И дрвеће које се помера на ветру... И додати ветар адекватно, а не само када веје снег. И да дува прашина с времена на време, а не да магла виори изнад језерца.

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   20/7/2012, 01:52

Kad sam pričala o Oblivionu, mislila sam na kompletan ambijent, prije svega boje (i Orke koji liče na Šreka, ali to sad nije bitno ). Detalji na drveću su loši, postoje gomile detalja u Skajrimu koje bih promijenila, ali oni ne utiču mnogo na kompletan ambijent - makar meni.

Edit: Zanimljivi modovi za Oblivion (prvenstveno light armor i oružje) - prijedlozi?
Back to top Go down
Noshikuteshikaji
fr34|<

Тајанствени Дечак
20% HP 20% MP

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   22/7/2012, 19:34

rockin

Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   20/8/2012, 15:09

Ускоро ћу да напишем коначну одлуку на плану датих игара.

Back to top Go down
Noshikuteshikaji
fr34|<

Тајанствени Дечак
20% HP 20% MP