Mizuchi

Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Elder Scrolls serijal

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
E.
VenoNaca Lajtuningu

Број постова Број постова : 4282

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   23/12/2011, 23:50

A mene nerviraju ljudi koje "nervira" ta šala.
Back to top Go down
Mondenkind
Houli Шee7

Број постова Број постова : 3440
Astral Dust Astral Dust : 7578
Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Exp : 50% EXP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   23/12/2011, 23:52

Ne nervira me, samo kažem da je smorila.

Not all those who wander are lost...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Број постова Број постова : 4099
Astral Dust Astral Dust : 12283
Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   24/12/2011, 00:00

Мене шала не нервира него људи на Тјубу који добијају масивни репз због те шале... У сваком случају чим је игра масовно популарна у U.S. (игра, музика, филм) добија одличан одзив јавности и пласира се као квалитет. То је тајна успеха коју је Туомас добио у сну... КУРЕЈЗИ, но... него, то сам одавно знао...

СААДА.. Скајрим и даље успешно не играм нити имам жељу...

Али зато Minecraft *_*

Back to top Go down
http://mizuchi.forumotion.com
E.
VenoNaca Lajtuningu

Astral Dust Astral Dust : 8922
Неискусни Кентаур Стрелац
80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   24/12/2011, 00:03

Svejedno.

Internet je pun takvih ljudi, ne shvataju da je pojava te šale zapravo samo odraz toga koliko je Skyrim dobro primljen kod ljudi... Isto kao i 'Stop right there, criminal scum.'

Nego uvek mora neko da se pravi pametan.

Back to top Go down
Noshikuteshikaji
fr34|<

Број постова Број постова : 1045
Astral Dust Astral Dust : 1375
Тајанствени Дечак
20% HP 20% MP
Exp : 20% EXP

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   4/4/2012, 17:19

Igra je bas dobra.Ali mi se nekako vise svidja Oblivion :S
Kratak je main quest,i zbog toga nisam dovoljno nabudzen,i ne mogu da ubijem onog zmaja,uh.
Moracu ponovo da krenem.

Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   4/4/2012, 18:16

Oblivion има далеко бољу музику, а и пунији је. Skyrim је празан. За пет година можда се нешто промени по том питању.

Back to top Go down
Operating Wizard
Coolisha

Број постова Број постова : 89
Astral Dust Astral Dust : 340
Хелти су тренутно празни Мана је тренутно празна
Exp : 0 % EXP

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   22/4/2012, 18:19

Skyrim nije los, ali za mene je Skryrim jako slican Oblivionu, a Obliviona sam se zasitio, tako da nemam mnogo razloga da igram Skyrim zasad, mogu samo cekati kada izadu sharenoliki i mnogoliki veliki overhaul modovi za Skyrim, pa onda da ih poskidam i testiram i tako da igram.

Dalje, mogu racionalno da jos objasnim zasto ne igram Skyrim trenutno (a igrao sam ga i bio relativno zadovoljan. Stao sam). Dakle kao neke zamerke.

- Nije bilo snega odmah kada je Skyrim izasao, mislim nije bilo snega u Srbiji i onda atmosfera nije bila full. Smile Kada je pao onaj veliki sneg, tada sam vec stao sa igranjem.
- Igra je napravljena po Nordijskoj temi, koja je btw vidjena vec na mnogo mesta. Trolove, zmajeve, medvede, vukove, paukove i slicno sam video vec na mnogo igara, i ja bih iskreno voleo nesto drugacije, kao kod Morrowinda, znaci svet koje je Elijen svet.
- Igra je dosta siva, i nije sarena kao Oblivion. To i nije tako lose, sobzirom da atmosfera zime i snega koji se rasipa zna biti vrlo prijatna. Ali ipak u nekim delovima trebalo bi da prosto budu jache boje.
- Kamera, kamera obuhvata tako mali malecni vidik da je to ubijajuce, kada se tuchem sa zmajem ja mu jedva vidim deo krila, pa i ne osecam se kao da se bijem sa Zmajem. Jako je mala kamera. Na Morrowindu je bila ogromna, na Oblivionu znatno manja, a na Skyrimu je tako malecna. A ne zelim da igram sa treceg lica, posto je to malo tesko upravljati tako, a ni trece lice u Skyrimu ne pokazuje dovoljno. E sad, ne znam jeli se to moze mozda negde podesiti da se kamera poveca.
- Main qvest mi se ne svidja, zato sto me salju kao nekog pijuna vamo tamo, i igraju se samnom, pa ja sam Dragonborn, a ne potrchko. Iznervirao me onaj kvest gde ides u onu daleku pecinu i na kraju dodjes do papirica gde ti pishe ona riba da se nadjes sa njom u krchmi.
- Jako mali gradovi. A i manje prodavaca nego u Oblivionu, a ja sam iskreno ocekivao vece gradove i vise populacije i vise prodavaca nego u Oblivionu.
- Previse bandita, a ja sazaljevam kad bijem ljudska bica u RPG igrama. I kako su mogli to da naprave da ima bukvalno vise bandita u Skyrimu nego normalne populacije u gradovima. Banditi bi trebalo generalno da budu miroljubivi, i da mozes da se kreces u njihovim lokacija, ali ne smes da im diras robu (materijal, novac, oruzje, iteme, itd.) Ja onda izbegavam sva mesta gde zive banditi.
- Gusto i previse agresivno rasporedjene divlje zveri i kreature po putevima u Skyrimu. Ovo oduzima atmosferu. Ja bih voleo da te divlje zveri ne diraju, osim ako im se previse priblizis i bakces se dugo oko njih, onda te napadnu, ali ako bezis prestanu te juriti. I trebalo bi da ih bude veoma malo oko glavnih puteva. Najvise i najmocnije kreature bi trebale biti rasporodjene po periferiji Skyrima gde se ne smes muvati pre 30tog levela, i u pecinama.
- Zivot nije cenjen u Skyrimu. Ljudi se ubijaju za glupe stvari, za sitnish, banditi te napadnu samo zato sto prolazis pored njih npr, pa oni su ljudska bica, ako su tako glupi, kako su uopste preziveli do tad? Davno bi ih neko drugi ubio...
- Gradjanski rat je izuzetno glupo obradjen, kao da su ljudski zivoti travke, tako se tretiraju Nordi vs Imperijali. Takodje, cela ta prica oko gradjanskog rata mi je odbojna i taj kvest nisam ni probao da pratim.
- Ucenje reci Zmajskog jezika ne bi trebalo da bude sa onih (svih istih) kamena, vec bi si trebao svaku rec da naucis na drugaciji nacin, npr nesto te nauce Greybeardsi, neku rec naucis iz nekih tajnih scrollova, knjige, neku rec naucis u nekoj pecini, neku rec naucis kroz zvukove vetra na planinama, itd (masta moze svasta).
- Soul gemovi bi se trebali jako razlikovati jedan od drugog po obliku i boji, a ne da budu tako slicni.
______

Sta su mogli napraviti:

- Grad zmajeva? Mozda bi bilo dobro da su napravili jedan tajni grad gde zive zmajevi, koji su miroljubivi uglavnom ako im ne krades i ako ih ne izazivas.
- Kada imas full Daedric Armor, trebalo bi da svi koji su manji
level od tebe beze ko ludi kad te vide, a ne da te neki mali vuchko ili
jadni bandit napadaju, tako strasnog! Smile
- ima jos ideja, al necu sad.

Sta volim na Skyrimu:

- Sakupljanje leptira.
- Perkovi su super uradjeni.
- Levelovanje je super.
- Dwemer ruine, i njihove metalne komade, ovo sam strastveno sakupljao, i onda pretachao u dwemer metalne poluge.
- Bacanje spellova je dobro odradjeno.
- Smithing jako volim.
- Rudarenje, ali trebali su napraviti vishe rudnika i vishe kamena sa kojih se moze skupljati sirovi metal.
- Draugr-ovi su fantasticni, i lepo odradjeni i zukovi koji ih prate su super, i bitka sa njima je dobra.
- Dragonski uzvici, neki su bas super.
- Muzika je jako jako dobra.
- Armor setovi i oruzje su jako lepo napravljeni, samo im fali malchiche zivlje boje.

- - -

Toliko zasad o Skyrimu. Nadam se da nece biti nikakav smak sveta na kraju 2012 pa da zivim i igram ovu igru kada budu novi veliki modovi. Smile

"You deny the darkness in your soul! You deny your power!" - Veigar [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   23/4/2012, 16:29

Skyrim

- Помањкање боја.

Ово је, можда управо и највећа, мана TES V : Skyrim-а. Апсолутно убијање доживљаја.

- Досадна, досадна, досадна прича

Не постоји ма који аспект саме приче који може да испуни очекивања. Све је суморно, мрачно, тамно, сиво и не оставља утисак адекватне нордијске земље. Напротив.

- Вегетација је благи ужас

Никада нисам видео тако празан зимзелен свет у једној игри. Најгоре је то што упркос гомили дрвећа постављеним унаоколо не постоји осећај уникатности, не постоји осећај вегетације. Зимзелено мора бити зимзелено, а не сиво и изгорело као у време Fallout-а 3.
У суштини, вегетација је на нивоу пустоши Fallout-а 3. Празна и очајна.

- Стене, планине, земља, текстуре

Све је очајно одрађено до те мере да је немогуће замислити свет у правој величини. Толико су се потрудили да изгледа реално да су потпуно запоставили то на који начин ће игра оставити импакт на играча. Сигурно ће се некоме ко никада није играо игру лепе вегетације ово деловати као успех, мени, нажалост, не изгледа ништа боље. Стене су беле грудве по којима су набацали пар црних линија које би требало да представљају ''напрслине'', а поред тога стене су постављене апсолутно некоректно свуда унаоколо по земљи преко које пада округло лишће брезе (иако је свуда зимзелено дрвеће) које покрива то што су поставили пар каменог ''сељачког'' путића да замаскира недостатак имагинације уз обавезне цветуљке, цвеће и травицу која би требало да покрије свет у односу на то где се играч појави. Штавише, свет далеко лепше изгледа на минимапи пре него ли у првом-трећем лицу.
Све стене се осећају као једна, а вода није направљена адекватно осим да прикаже нешто попут плаво-белог уља које клизи низ земљу и удара у беле каменчиће који су се магично појавили.
Скоро сваки камичак доноси с собом ојађену количину bloom-а те је уживање у детаљима готово немогуће осим уколико се не инсталира 500000 модова.

- Амерички DUB нордијског карактера

Да су Швајцернегера ставили боље би одрадио посао. Ако се већ труде да направе озбиљну игру требало би да ставе и адекватне глумце за глас. Иако је побољшање у односу на пређашњи део, и даље је јако, јако лоше одрађено. Ликови звуче као да су изашли из неког Cartoon Network цртаћа новије генерације (дебилне генерације).

- Уживање у игри

Готово је немогуће осим ако немате адекватно искуство с играма или вам није битно да се унесете у сваки аспект игре. За некога то што сенке имају Blocky MipMap јадне резолуције није никакав проблем, уствари они и не виде сенке, само да су они...вау...Змајорођени и да убијају...вау...змајеве... Тип приче који може врло лако да замори...било шта с две ноге и три вијуге. Убијати змајеве без икаквог осећаја морала, без икаквог осећаја за друго биће. И не само змајеве, било шта што се креће. Игра би требало да се зове ''Олеши, удри, закољи, да дупе не постоји''.
Ненормална количина багова и неадекватности апсолутно убијају ма какав аспект игре који се везује за магију, чаролију или уопштену разиграност. Штавише сматрам игру да је Downfall када се упореди с Oblivion-ом. Технички аспекти стоје као супериорни у односу на пређашње делове, али игри фали магија управо попут оне када се громогласно чује позив Graybeard-a. Фали осећај поседовања. Фали осећај моћи. Фали осећај тога да можете заузети туђи град, дати паре бандитима који ће да вас следе, основати сопствену армију, можда чак и имати породицу касније.
Ја не желим да напредак игре тече тако што се прича уништи глупостима, маркетинг повећа за 100%, а све што се ново стави јесте DualWield.

Ја још увек покушавам да комплетно довршим модификовање игре како бих могао да адекватно седнем и играм, али питам се да ли ћу играти Skyrim или Unision Raid модова добрих људи који исправљају грешке лењих људи који раде за Bethseda. О, јесте, направили су свет, стављали сваки камичак и урадили ОГРОМАН ПОСАО, али џабе је то све када ја не могу да осетим ма какву магију игре. Штавише чак ми је Oblivion депресивнији од Skyrim-a.

- Музика

Нула. Музика је нула. Једино је главна тема успела да малчице победи, али остатак је буквално - нула.

- Оверол

Мод ти помог'о! И бејаху боје! И бејаше HD! И би HDR! И мод створи голе мушкарце и голе жене.

Е, сада, како уживати у овој игри? Скинете мод за Сефиротов мач (из фајнал фентазија) и онда након што убијете жене скинете их скроз и онда сецкате. У суштини ви сте одбегли психопата који је дошао у свет Skyrim-a да убија хуманоиде. Након сваког успешног убијања креће масакр мачем од 5 метара и то све по бутинама и кичми. Дакле, психопата менструалног набоја! Тако се игра Скајрим да би у општем смислу МОГЛО да буде ЗАБАВНО зато што је игра, на неки начин, оперисана од забаве. Не, чек, можеш лептиру да узмеш крила. Вау. И рибу да ловиш голим рукама. Ојса.

Онда чекате да Мод да рат против вируса паукова (који су обавезни непријатељи сваке RPG игре, због неког разлога зато што се људи плаше паукова иза бојлера) те се прави ГИЛДА против паукова и после тога ГИЛДА која има за циљ да ГРАДИ СВЕТ СКАЈРИМА, дакле да сакупља дрва (ЧЕМУ КОЈ МОЈ ИНДУСТРИЈА ДРВА У ЗАБАЧЕНОМ СЕЛУ?!?!?!?! ГДЕ СУ ТА ПОСЕЧЕНА СТАБЛА!?!?!?!) и материјале остале, стакло које се увози и тако даље (ко увози то стакло? Где су папири? Ко је градио куће? Где су архитекте?) како би се евентуално Скајрим побољшао како би у општем смислу имали СМИСАО за то да сте Нешто постигли. Осећај задовољства у RPG-евима се свео на ''што бољи Loot". Е, шта ме брига за неки тамо мач. Ја сам Mage/Ranged и севам муње с стрелама како ми дуне. Потребно је осетити неку живину и хијераррхију. Потребно је имати ликове који су дубоки, који имају много тога да открију, понуде, с којима можеш да причаш адекватно. Дани и месеци у овој игри готово да никакву улогу не играју. Осећај за оријентацију се своди на имагинарни радар. Осећај поседовања куће - празан. Осећај авантуре - празан. Све се своди на сопствену имагинацију! Па радиј ћу да одем сада до оближњег шумарка, да штапом ударим једно дрво два пута и имаћу бољи доживљај него било шта што Скајрим може да понуди.

Једна од ствари коју бих радо имао у овој игри јесте РЕАЛНО оружје. Дакле, реално, ако ја ударим некога мачем да тај неко умире. Крај. Исекао сам ти ребра, вратну жилу, вене, артерију, крај! Падни! Али не. Зашто би то било тако?! У супротном ћемо да се играмо луткарског посла с анимацијама. Гомила анимација. Ијао, анимације.

МОД ДАЈЕ БАЛЕТ АНИМАЦИЈУ. Дакле, било би далеко корисније имати то пре него ли неког Империјалца који се изгубио у шуми и уништава јадног Норда.

Осећај пространства - неадекватан. Видео сам 15 игара из 2010-2011 које су имале бољу вегетацију и осећај ''норд'' у њима. Рецимо, да шуме изгледају као у игри Alan Wake не бих се жалио. Да је музика интезивнија од пуке виолине и виолончела - не бих се жалио. Да макар влада неко црнило те су сви тужни глупим животима - не бих се жалио. Али осећам се као у неком лошем филму слабе креативности и још слабије музике. Без музике нема магије. Музика је 50% игре за мене.
Осећам се као у великој шерпи с сувим гранама и пар камичака те тек понегде кану две-три капи суза Мода који се сморио правећи модове и онда је бацио своју копију Скајрима у смеће.

Тако да ово не играм док не изађу адекватни модови. Чекаћу, али ћу дочекати.

Back to top Go down
Operating Wizard
Coolisha

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   30/4/2012, 12:43

Yolvahdin wrote:
Pa, ne bi bilo pretjerano zanimljivo kad ne bi isao 'vamo-tamo. Car je u istrazivanju. A najmocnije kreature i jesu rasporedjene u pecinama (sa izuzetkom zmajeva).
Doduse, saglasna sam da bi trebalo da te banditi i sl. izbjegavaju ako si pod kompletnim Dragon ili Daedric oklopom, ali ne mislim da bi to trebalo da vazi za npr. vjestice i magove, kao ni za bandite u velikom broju (ipak sam ja samo jedna).

Meni nije jasno zasto me cio grad napada ako udarim kokosku. [You must be registered and logged in to see this image.]

Da, ali kada te vozaju vamo tamo treba da cinis herojska dela, a ne da budes potrcko koga iskoriscavaju razni likovi. Barem treba da ti daje utisak da si heroj.

Mogli bi da naprave algoritam, koji preracunava kada te neko napada, a kada bezi kad je ociglendo slabiji, i da uvedu taj faktor straha.

Kokoska je njihovo imanje. Smile

Raziel, mozda malo pteterujes? Ipak su grafika i muzika odlicni, osim sto je grafika dosta siva, ali je odicna. Muzika je i vise nego dobra.

Ostalo sto kazes ima nekog smisla.

Ko voli interesantne Skyrim theme verzije:

Modern Dovakin
[You must be registered and logged in to see this link.]

Dragonborn

"You deny the darkness in your soul! You deny your power!" - Veigar [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   30/4/2012, 13:34

Напротив, не претерујем по питању музике. То је једина ставка око које сам апсолутно сигуран. Поента је да је за мене музика 50% видео-игре. То ми је веома битно и увек добро проучим исту. :}

Имам свих 4 дискова везаних за музику (OST) и могу рећи да је благи ужас у поређењу с осталим деловима. Не осећа се ма каква магија, акценат је био на драматизацији и смиреним, хладним нотама. Поента је била да се дочара ''хладноћа'' смиренијим нотама и музиком која, иако квалитетније одрађена у поређењу с осталим деловима, нема ма какву иновацију нити било шта што се може манифестовати као уникат.

Дакле, овде није реч о типичној теми Скајрима већ о томе да је музика веома, хеома хладна и нимало весела осим код неких песама и на неким деоницама истих.

Back to top Go down
Noshikuteshikaji
fr34|<

Тајанствени Дечак
20% HP 20% MP

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   30/4/2012, 13:59

Operating Wizard wrote:

Ko voli interesantne Skyrim theme verzije:

Modern Dovakin

Dragonborn
Ova devojka sto peva...SHUT UP AND TAKE MY RING! Very Happy

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   30/4/2012, 23:56

Meni muzika uopste nije problem, vjerovatno jer je u ovakvim slucajevima posmatram kao dio cjeline, tj. u kontekstu igrice. Lijepa jeste, inovativna nije, magicna nije, ali jako lijepo docarava ambijent. Hladna, smirena i repetitivna jeste, ali takva treba i da bude, po mom misljenju.

@Operating Wizard - Shvatam ja da me ljudi napadaju zbog kokoske, ali svi strazari uz ostatak grada? I to pokusavaju da me ubiju, nikakvo hapsenje, nikakva novcana nadoknada! Dok carobnjaka iz Windhelma koji krisom ubija zene i praktikuje nekromantiju salju u zatvor, i to bez okova i lanaca, uz pratnju JEDNOG strazara.
Ja mislim da su strazari samo ljubomorni na moja izuzetno izdrzljiva koljena.

@Nenad - Ne znam odakle skidas modove (i vjerovatno si vec vidio, ali kazem za svaki slucaj), ali znam da postoji mod za kombat koji je nesto vise realistican (ne sasvim, ali je svakako bolji) - oruzje cini vise stete, oklopi manje stite, a i reakcije na udarce su prirodnije. Sad, kad ovo ne bi djelovalo na Draugre i ostale ni-zive-ni-mrtve kreature (steta nije ista ako si mrtav godinama), kad bi steta zavisila od lokacije povrede i, NARAVNO, kad bi covjek mogao opet pronaci taj mod u poplavi modova za zenske oklope koji vise otkrivaju nego sto pokrivaju...
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   1/5/2012, 10:44

То с кокошком је познати bug у игри који су developer-и намерно оставили зато што је комичан у wtf фазону. Људи воле да ''истрађују'', да испробавају, да трагају, диркају и да виде ''шта ће се десити''.

Рецимо, испадне ти шаргарепа и приђе сељак и каже ''You drooped this".

Но, ипак, музика није хладњикава ''по мом укусу'', да се тако изразим. Желео бих да осетим уникатност, а не безличје. Skyrim, иако фина игра, није још увек оно шта ја очекујем од TES-a. обливион је успео малчице да пружи ту врсту депресије, али Skyrim је више оријентисан на људе који с TES-ом имају мало или нимало искуства. Мени је много аспеката битно па да се уживим у игру. Чак и најмањи bug ме може обесхрабрити да наставим игру. :[

Back to top Go down
Operating Wizard
Coolisha

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   2/5/2012, 16:35

Sleepwalker wrote:

Odlicna interesantna stvar. Smile
____

A kakv ring mislis? Vencani? Smile
_________

Quote :
Skurk:

Very Happy

Btw ja kokosku nikad nisam ubio, ne radim njesra po igri, kad igram igram sa dozom realizma. Smile

Back to top Go down
Noshikuteshikaji
fr34|<

Тајанствени Дечак
20% HP 20% MP

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   7/5/2012, 15:10

Operating Wizard wrote:
Sleepwalker wrote:

Odlicna interesantna stvar. Smile
____

A kakv ring mislis? Vencani? Smile
_________

Quote :
Skurk:

Very Happy

Btw ja kokosku nikad nisam ubio, ne radim njesra po igri, kad igram igram sa dozom realizma. Smile

Hehehe,normalno vecnani (One ring to rule them all A,a,a,a ) !
Nisam ni ja ubio kokosku.Ali sam ubio Alduina po drugi put!I sad ne znam sta da radim,ima li neko kakvih zanimljivih kvestova da preporuci?

Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   7/5/2012, 16:39

Игра је прављена тако да се истражује у смислу ''притисни па ћеш видети''. Зависи од тога шта желиш од игре, али ово је Open World што аутоматски значи да ће досадити кад-тад. Ако ти је досадна малчице онда је оставиш пар дана док се не зажелиш играња.

Поред главних квестова ту су ти и гилде, наравно. Поготово Thieves Guild/Dark Brotherhood. Ако ти и то досади увек можеш спустити конзолу и укуцати "tgm" (toggle god mode), узети пар Item-a и у напад. Можеш и на нету пронаћи које све врсте оружја постоје, шта би ти пријало да носиш итд.

Себи можеш преко конзоле додати било који item под условом да знаш који је IDc тог предмета.

То се ради овако player.additem <IDc> <kolicina predmeta>

То би изгледало овако када ти укуцаш шифру да добијеш прстен од злата

Code:
player.additem 0001CF2B 1

Мислим да ти те нуле на почетку нису ни битне.

Рецимо ако би желео себи да додаш 10000 златника то је онда овако

Code:
player.additem 000000F 10000

или само

Code:
player.additem F 10000

Шифра ће радити, свакако.

Back to top Go down
Noshikuteshikaji
fr34|<

Тајанствени Дечак
20% HP 20% MP

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   7/5/2012, 16:58

Hehehe,znam vec za to Smile
Kovanje sam doveo do 100,sebi skovao full Dragon Scale armour ,imam stakleni mac.Ali treba mi neki jaci,iako je i ovaj legendary.
probao sam da udjem u Dark Brotherhood,ali sam se predomislio,i load-ovao momenat pre nego sto cu uci.Ne znam,necu da budem ubica.MAda sam kanibal muahahahah Twisted Evil

Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   7/5/2012, 18:32

Zašto? Dark Brotherhood je meni omiljeni deo TES-a... mada, ne mogu zapravo da se odlučim između njih i lopova.
Back to top Go down
Noshikuteshikaji
fr34|<

Тајанствени Дечак
20% HP 20% MP

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   7/5/2012, 18:43

A ne znam,kako da ubijem onog prvog,beskucnika.Odmah dobijam bounty ,strazari me vijaju i sve..

Back to top Go down
Dunmer
Gi with a pen

Број постова Број постова : 267
Astral Dust Astral Dust : 1205

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   7/5/2012, 19:19

Mene muž ne voli! xD Ili da kažem gnuša me se. Nordijac spartanskog duha, Argis, spava na ledeno hladnom kamenjaru u podrumu u nekoj vreći, a gore ima luksuzni krevet koji sam džabe platila! I koji nisam koristila nikako jer nisam oka sklopila - život je previše zanimljiv.

Usput, meni je bilo premalo komunikacije sa drugim likovima i bilo bi dobro da se mogu uzgajati životinje. Svi psi u ponudi su u suštini bili vjerni prethodnim vlasnicima, ne Dovahkin-u. Shadowmare je najbolji pratilac Smile
Back to top Go down
Noshikuteshikaji
fr34|<

Тајанствени Дечак
20% HP 20% MP

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   7/5/2012, 19:26

o.O?
Moze se vencavati u Skyrimu?

Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   7/5/2012, 19:41

Može ali je malo retardirano, stavljeno tu čisto onako, da se stavi jer druge nove igre imaju romance opciju.

I ja volim Šedomirku.
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   7/5/2012, 20:52

Па неће доктор да убија људе, свашта. Канибализам FTW ^_^ lol!

Back to top Go down
Noshikuteshikaji
fr34|<

Тајанствени Дечак
20% HP 20% MP

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   7/5/2012, 21:09

Pa daaaa....mogu malo da ih gricnem,lepo ide uz giant toe,mada je nokat malo zilaviji,ume da se zaglavi izmedju zuba Very Happy
Mogao bih da probam,ali prvo moram cika bibliotekaru sa koledza da nabavim neke knjige!
Sad malo pogledah na YT-u,PA UBICU EMPERORA nekog!Bicu atentator.JAOJ.

Back to top Go down
Operating Wizard
Coolisha

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   7/5/2012, 22:41

Raziel nemoj nas uciti kako se cheat-uje. Smile

Ja ne volim cheat-ovati na ovakvim igrama. Sve zelim po zakonima igre. Pa i kad ima u igri neka rupa/bug, ja ne iskoristavam.

Back to top Go down
Dunmer
Gi with a pen

Број постова Број постова : 267
Astral Dust Astral Dust : 1205

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   8/5/2012, 12:08

To ostaje misterija. Mada ja mislim da je on/ona u stvari bespolna-neka vrsta duha/demona.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Elder Scrolls serijal   

Back to top Go down

Elder Scrolls serijal
View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next