Mizuchi

Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Arhiva - marvel

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - marvel   9/8/2011, 23:40

Storm je mogla da bude fantastičan lik, ali mislim da je bila loše iskorišćena (ne znam za filmove i crtanu seriju; seriju nisam gledala, a filmova se jedva sjećam, toliki su utisak ostavili na mene xD).
Njene moći su nevjerovatne i mogla je da u više navrata završi konflikt jako brzo, ali nije... A s obzirom da bi to "ubilo" svu zabavu, mislim da je trebalo da joj znatno ograniče moći.

Nisam nikad mnogo čitala stripove (više volim da vizuelnu stranu priče sama razvijem u svojoj glavi, te su me uvijek više interesovale knjige), ali imam i ja favorita:

Edit: I da, X-Men je jedino što me je iole zainteresovalo od Marvel stripova. A zbog "Thor"-a zaslužuju da umru bolnom i sporom smrću.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Arhiva - marvel   6/6/2012, 07:07

Mislim da si pogrešno razumio. Ne kažem da je dobro što su te moći iskorišćene samo kad im treba deus ex machina (čitalac sve vrijeme zna koliko je moćna, tako da to nema nikakvog smisla), već mislim da nije uopšte trebalo da bude toliko moćna.
Ili sam ja pogrešno razumjela tvoj komentar - u tom slučaju se izvinjavam. Smile
Back to top Go down

Arhiva - marvel
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1