Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Arhiva - Skola, posao

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Skola, posao   5/2/2011, 13:49

Ja idem u svinjac mada većina čine konji... Mada zbog divnog aromatičnog mirisa se može tako nazvati.Ovo je priličan moderan svinjac te je na sprat,a postoje i posebne štale,za konje koje žive u svinjcu... Osam godina vas tove sa vodom i lebom,uče vas kako da se ponašate dok vas kolju,i na kraju vas stvarno pošalju tamo. Fazon je imati što kvalitetnije meso... *morbidno*

E da,ovo se drugačije može nazvati OŠ Dušan Radović. Smile
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Skola, posao   5/2/2011, 15:53

Završila gimnaziju, prirodno-matematički smjer.
Studiram arhitekturu, tj. trenutno am na "pauzi" - pošto sam se preselila u drugu državu (četvrtu po redu xD), učim jezik i tek treba da se prebacim na tamošnji fakultet.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Skola, posao   5/6/2011, 11:00

Zašto ne društveno-jezički ako te već zanimaju jezici?
Ja sam bila prirodnjak i ne žalim se, ali, ako sam dobro shvatila, tebe to i ne zanima toliko.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Skola, posao   5/6/2011, 11:27

Znaš šta, ako ne upišeš neku "specijalističku" srednju školu, neće biti problem da upišeš ni sa prirodnog ni sa društvenog ako se predomisliš... Oba smjera su prilično obimna i "široka" što se gradiva tiče, bilo da se radi o prirodnim ili društvenim naukama.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Skola, posao   5/6/2011, 11:47

Cijenim da škole u Srbiji nisu mnogo drugačije od onih u CG, tako da ću ti reći iz svog iskustva: ako upisuješ prirodno-matematički, pripremi se na 6 časova matematike nedjeljno u trećem i četvrtom razredu. :]

Kao što Nataša reče, poslije oba možeš da upišeš bilo šta, tako da tvoj izbor treba da zavisi od toga šta će ti biti bolja osnova za studije.
Što se psihologije tiče, mislim da prirodnjaci i društvenjaci imaju isti broj časova.

Mislim da ti neće biti mnogo teže da UPIŠEŠ (recimo) matematiku sa društvenog nego engleski sa prirodnog, jer zadaci na prijemnom iz matematike nisu teški, ali će ti biti teže da je STUDIRAŠ, jer društveni smjer ne pruža ni približno dobru osnovu za studije prirodnih nauka i matematike kao prirodni.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Skola, posao   5/6/2011, 11:52

Imaćeš latinski i na prirodnom. Samo godinu dana, doduše...
Back to top Go down
Mondenkind
Houli Шee7

Број постова Број постова : 3440
Astral Dust Astral Dust : 7578
Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Exp : 50% EXP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Arhiva - Skola, posao   5/6/2011, 11:53

Super, meni taj jezik zvuči nekako mistično xD

Not all those who wander are lost...
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Arhiva - Skola, posao   5/6/2011, 11:56

Latinski je divan, ali još nisam imala priliku da upoznam/čujem za profesora latinskog koji nije kreten. lol!
Moja profesorka je, doduše, bila neviđena dobrica, ali mislim da na kraju na njenom času niko ništa nije naučio. Ja sam latinski obožavala, ali se rijetko čega sjećam...
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Arhiva - Skola, posao   

Back to top Go down

Arhiva - Skola, posao

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1