Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Arhiva - Nickovi

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Nickovi   2/10/2010, 16:58

Skurk - hulja, gad, bitanga. Na švedskom, je l' te. 
Taj nick najviše i koristim.
Što se drugih foruma tiče, bila sam i Perkele! (fin. "Dođavola!"), Painu helvettiin! (fin. "Odj*bi!")... To su sve nickovi iz perioda kad sam imala 15-16 godina i kada su mi psovke na "egzotičnim jezicima" bile jako zanimljive.
Onda... Na forumu moje bivše srednje škole sam bila Mother North (pjesma Satyricona), ali mi se taj nick ubrzo smučio, jer su ljudi na istom počeli da me oslovljavaju sa "majko". xD Na Tomb of the Mutilated forumu (Cannibal Corpse fan forum, sjajan i jako posjećen sajt, nažalost ugašen, jer je čovjek koji ga je osnovao nije više mogao da ga "održava") sam bila Sociopathic Lucy (po Lucy iz "Elfen Lied"), na zvaničnom CC forumu sam Diclonius Gone Mad (opet Lucy), na Ketinom forumu sam Lolcat (e, vala, ovo je očigledno lol! ), na Yumetalu sam Ni! (ko ne zna: http://www.youtube.com/watch?v=QTQfGd3G6dg )... Na last.fm-u sam LaSposaCadavere (Corpse Bride na italijanskom)... Mislim da mi je isti i na Deviantartu, ali njega nikad ne koristim.
Nisam pretjerano kreativna, a i ovo su uglavnom godinama stari nickovi, većinu sajtova koje sam nekad posjećivala više ne posjećujem.

Edit: Da, na YouTube-u sam Llynya90 - Llynya je lik iz fantasy knjige "Dream Stone", vilovnjačka princeza ratnica (u čiji sam se lik zaljubila sa tih 16 godina).
Back to top Go down
Mondenkind
Houli Шee7

Број постова Број постова : 3440
Astral Dust Astral Dust : 7578
Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Exp : 50% EXP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Arhiva - Nickovi   2/10/2010, 17:29

Ja sam znala da si to ti na RMF čim sam videla nik xD
Najlepši mi je Skurk, ali je moćan i LaSposaCadavere Very Happy

Not all those who wander are lost...
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Arhiva - Nickovi   23/4/2012, 00:26

Opet bump.
Moj trenutni znaci da previse igram Skyrim, a, prevedeno sa jezika zmajeva, trebalo bi da bude Fire Maiden.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Arhiva - Nickovi   

Back to top Go down

Arhiva - Nickovi

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1