Mizuchi

Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Arhiva - WTF

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - WTF   9/8/2011, 23:52

Uživajte. Film o psećem izmetu. Čak je i nekakve nagrade osvojio.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - WTF   15/8/2011, 22:16

^ Can... not... unsee... O.O

http://www.wtfjapanseriously.com/
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - WTF   13/5/2012, 14:44

Sleepwalker wrote:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e2JO8NEZrvc#!
Ovo je stvarno potresno,ne savetujem svima da gledaju.

Djevojku je snimila i prijavila drugarica, jer joj nije bio prvi put da dijete tuce pred njom. Zatvorena je na samo 18 mjeseci, ali joj je makar beba oduzeta.

Trebalo je na njoj izvrsiti kompletnu histerektomiju, i to bez anestezije. Ko se sve danas mnozi...
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - WTF   15/5/2012, 17:17

Povremena "vaspitna" po dupetu i udaranje bebe iz sve snage po glavi nije isto. Sem toga, bebe su slabije, mogla je ozbiljno da je povrijedi.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - WTF   22/5/2012, 21:30

Poenta mature je da 10 godina kasnije gledas slike i smijes se sebi i svom odjeljenju, a, ako su ti zapravo bili dragi, nema potrebe za oprastanjem.
E, da, i da gledas ljude kako rone krokodilske suze, medjusobno se grle i zaklinju na vjecno prijateljstvo.
Meni je nekako zao sto na svoju nisam mogla da dodjem, iako mi vecina odjeljenja nije bila draga... sa ili bez obaveznog vozica uz "Moji su drugovi".
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - WTF   22/5/2012, 22:48

Matura sluzi da se obiljezi kraj skole, nista drugo. To sto se oko jedne zurke dize tolika fama, kupuju haljine mjesecima unaprijed i provode sati kod frizera i sminkera je vec druga prica i to mi vec nije jasno. A to koliko ce ti biti lijepo zavisi od drustva u kom si... Dakle, meni nije jasno zasto je meni krivo sto nisam bila (o svom odjeljenju, uz nekoliko izuzetaka, nemam nista pozitivno da kazem i drago mi je sto vecinu njih nisam nikad vise vidjela poslije treceg razreda). Da se nisam preselila prije toga, vjerovatno zapravo ne bih ni htjela da odem.

Edit: Keti, da sam na tvom mjestu, ja bih se pozabavila tom tvojom potrebom da ljudima nabijas komplekse. To rade ljudi koji nemaju na sta da budu ponosni.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - WTF   6/6/2012, 18:00

Pa, biće da se nastup Sinana Sakića u Trokaderu ubraja u kulturne događaje. lol!
A, da, održava se i neki festival u Budvi (ili se bar održavao, ne znam da li i dalje postoji)... A turizma kol'ko hoćeš, ako ništa drugo.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Arhiva - WTF   10/6/2012, 15:15

ЯдźŗēĻ wrote:

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/325350/Merilin-Menson-Dopao-mi-se-Srpski-film

Poslije ovog članka samo čekam komentare tipa "Mensone, Srbine".
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Arhiva - WTF   

Back to top Go down

Arhiva - WTF
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1