Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Arhiva - Sta ste sanjali?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   10/8/2011, 10:07

Ja sam sanjala Keti. xD Odsjela je sa nekom drugaricom u mom stanu (koji uopšte nije ličio na moj stan) i ponašala se kao razmaženo derište, tako da sam se ja sve vrijeme čudila, jer mi to stvarno nije ličilo na nju. Nataša je takođe bila tu (sa kosom do kukova), mada je sve vrijeme provodila u sobi i pričala o tome kako će se Sunce pretvoriti u ogromnu bijelu radu.
Onda je došla ona klasična scena - u sred sna sam ukapirala da na sebi imam providan donji veš i uspaničila se, jer mi je stan bio pun ljudi. xD
A onda sam sanjala pokojnu Mariju Kalas kako (mrtva pijana) kidnapuje neku plavušu i objašnjava joj kako će joj konzumiranje njene krvi vratiti glas.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   26/8/2011, 10:32

Sanjala sam sinoć da sam u kući svojih roditelja i da sam zadremala na neko vrijeme. Kad sam se probudila, ušla sam u kupatilo i napunila kadu vodom u namjeri da se okupam, međutim, otac mi je bukvalno provalio u kupatilo, praćen čitavom mojom užom i širom porodicom, zahtijevajući da "uradim ono što sam obećala" i govoreći mi kako ne bi trebalo da obećavam stvari koje ne mogu da ispunim (i ne, nisu ni obraćali pažnju na to što nisam imala ništa na sebi - kako mene hoće ti snovi xD). Onda sam shvatila da ja uopšte nisam spavala, već da sam komunicirala s ljudima i da sam čak i uspjela da se posvađam s dečkom (koji me je tada nazvao i počeo da se dere na švedskom), ali da imam rupu u sjećanju od nekoliko sati. I, negdje usred mog pokušaja da objasnim ljudima šta se desilo i da nemam pojma o čemu govore, dok se svi odjednom deru na mene, probudila sam se.

Kako sam se isfrustrirala. -.-
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   27/8/2011, 03:26

Mondenkind wrote:
skurk wrote:
Ja sam sanjala Keti. xD Odsjela je sa nekom drugaricom u mom stanu (koji uopšte nije ličio na moj stan) i ponašala se kao razmaženo derište, tako da sam se ja sve vrijeme čudila, jer mi to stvarno nije ličilo na nju. Nataša je takođe bila tu (sa kosom do kukova), mada je sve vrijeme provodila u sobi i pričala o tome kako će se Sunce pretvoriti u ogromnu bijelu radu.
Onda je došla ona klasična scena - u sred sna sam ukapirala da na sebi imam providan donji veš i uspaničila se, jer mi je stan bio pun ljudi. xD
A onda sam sanjala pokojnu Mariju Kalas kako (mrtva pijana) kidnapuje neku plavušu i objašnjava joj kako će joj konzumiranje njene krvi vratiti glas.
Hmmm, možda to zbog onog u crkvi o.O

Hahahahah, ne vjerujem. xD
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   4/3/2012, 14:38

Između ostalog, da sam u tzv. četvrti crvenih fenjera (poznatoj po, je li, prostituciji) u Amsterdamu, lutam onim uličicama i odjednom naletim na gej orgiju (da, gej orgija na ulici). Desetak - petnaestak momaka namazanih uljem, mišićavih i depiliranih, u "voziću", a ljudi ih samo zaobilaze i ignorišu. o.O Jedno vrijeme sam samo stajala onako zgranuta, a onda sam ih fotografisala i odjurila sa aparatom... Ne sjećam se ničeg više (srećom).

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   8/4/2012, 09:44

"Bezzz niz ulicu" je u gorepomenutoj cetvrti sasvim realan scenario, jer je fotografisanje zabranjeno (ako te neki pimp uhvati, aparat leti u kanal, a najvjerovatnije i ti).

Inace, sinoc sam sanjala da je moja sestra pocela da se strasno zalaze za prava zivotinja... Do te mjere da je, kad smo kupili psa i nekoliko macaka (samo u snu, da se razumijemo) umjesto da ih usvojimo iz sklonista, pokusala da ubije i sebe i mene u saobracajnoj nesreci.
Onda, sjecam se da sam isla nekud (ili je bilo jako bitno, ili sam bjezala od necega, ne sjecam se), penjala/spustala se nekim potpuno iskrivljenim i potpuno kretenski konstruisanim stepenicama i samo mislia o tome kako "ja ovo moram da renoviram, ovo nema smisla".
Onda sam sanjala nekog starijeg covjeka (za one koji su gledali, licio je na onog ljubomornog stalkera iz "Amelije Pulen", odnosno invalida iz "Alien: Resurrection" - sam gospodin inace ne postoji u stvarnosti, srecom) koji me je pitao da li sam ga ikada voljela (what the...?). Kad je dobio negativan odgovor, unio mi se u lice sa zlokobnim osmjehom i rekao mi je kako njemu sve ide lako u zivotu, a ja se samo selim iz drzave u drzavu, moram da brinem sama o sebi i sama za sebe da se borim.
Tu sam se probudila (i to ne tako davno, zato mi ne zamjerajte zbog nepovezanog pisanja xD).
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   16/9/2012, 10:33

Ne sjećam se svega, ali je bitno da sam sanjala Natašu, da ima tirkiznu mačku i da joj je majka Eva Ras.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   16/9/2012, 11:39

Ja sam nocas sanjala Markos-a iz serije El Internado cinimi se culu noc.Trcali smo negde i sretala sam moje stare prijatelje izgledalo je kao pista,jurio ne neki debeli mafijas i na kraju sam se stvorija kod moje kuce s njim na stanici de cekamo autobus nekom sam rekla a da vozacu kola:Dobro je sto si stigo.. Vidi sta je ubuko majketi..A kada smo prisli kola Marks i ja.ja sam iz zajebancuje probala neko dugme i odjednom kola su pukla,naboga ni smo jos sedeli unutra.Iza te eksploziije te kola bila je torta presecena na vise delova.Uzela sam tortu sa sve tanjirom sa zemlje bila je okrugla.I svakome na stanici dala da uzme po parce tu su bili svi moji prijatelji iz osnovne daleko bilo a onda je naisao bus i taman da udjem san se prekide....BEZVEZE ZAR NE
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Број постова Број постова : 4099
Astral Dust Astral Dust : 12283
Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Exp : 50% EXP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   16/9/2012, 11:59

HAHAHAHA DALEKO BILO HAHAHA

S tobom mi nikada nije dosadno lol!

Back to top Go down
http://mizuchi.forumotion.com
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   17/9/2012, 02:57

Nekomiko wrote:
Lol, 'de nju nadje lol!

Ti si još i dobro prošla, jednom sam sanjala da je moja majka Seka Sabl(j?)ić (a odakle mi takvi snovi - nemam pojma).
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   17/9/2012, 10:16

A da preprosle noci sanjala sam da stavljam lazan stomak.A sada sam sanjala da imam pravi ali eznate kako je izgledalo stvarno kada sam stavila ruku na stomak osetila sam deciju kicmu...
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   17/11/2012, 16:17

Bas me zanima kako sam zvucao s'obzirom na to da ne verujem da si mi nekad cuo glas Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   17/11/2012, 16:34

Sto se tice skilla za pevanje, pridruzujem se Winter Heart.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   8/1/2013, 12:34

Sanjao sam da je trebalo da se kupam. Udjem u kadu, nakvasim kosu, medjutim koliko god šampona da stavim kosa kao da nije bila dovoljno sapunjava da se ispere.

Čudan san.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   9/1/2013, 16:13

Sinoć sam imao jako čudan san/snove. Svi snovi su izgledali jako realno. Na primer u jednom trenutku sam sanjao da šetam ulicom grada, noću. Kola prolaze i kao da se sve normalno dešava. U jednom trenutku kao da se probudim iz toga i nađem u krevetu, i konstantujem da sam to sanjao. Iste sekunde zaspim opet i počnem da sanjam nešto na taj fazon. U snu nema događaja, ali se sećam da ih je imalo najmanje pet, a signurno više.
Na primer, sanjao sam da sam se probudio, ustao i otišao do kupatila. U trenutku kad je trebalo da otvorim vrata kupatila ja se budim, shvatam da sam to sanjao, ustajem i idem do kupatila. Noć je bila totalno derpy...kao u nekom bunilu, groznici...
Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

Број постова Број постова : 4282
Astral Dust Astral Dust : 8922
Неискусни Кентаур Стрелац
80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   9/1/2013, 22:29

Da se nisi ti malo astralno švrćkao? Smile

Meni se slično dešavalo sinoć, ali nije bilo preterano strašno... ipak, nisam uspela da se odmorim, pa sam na ispitu bila nikakva...
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   10/1/2013, 17:17

Nekomiko wrote:
Da se nisi ti malo astralno švrćkao? Smile

Jesam li?
Back to top Go down
E.
VenoNaca Lajtuningu

Број постова Број постова : 4282
Astral Dust Astral Dust : 8922
Неискусни Кентаур Стрелац
80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Arhiva - Sta ste sanjali?   10/1/2013, 18:00

Meni se iz ovoga što si napisao čini da jesi.

Verovatno bi samo prošao kroz vrata da si nastavio, pa je tvoje telo odlučilo da te poštedi tog šoka i vratilo te nazad pre nego što si to učinio Smile
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Arhiva - Sta ste sanjali?   

Back to top Go down

Arhiva - Sta ste sanjali?

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1