Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Arhiva - Ljubomora

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Ljubomora   20/3/2010, 10:52

Ja sam ljubomorna na sve koji žive u Skandinaviji.
Ma, preseliću se ja tamo kad-tad.
katy wrote:
Ja sada mrzim sve sem lepotice i zveri i Aladina. Samo tu su princeze samostalne i inteligentne.

Haahahha - carice. Ali ozbiljno.

Baš sam prije nekoliko nedjelja izjavila kako, od svih Diznijevih crtaća koji se koliko-toliko bave muško-ženskim odnosima, jedino volim ove počev od, čini mi se, 1989, tj. "Male sirene", jer djevojke (što bi se reklo) "imaju ličnost"... I jer se tu muško-ženski odnosi ne svode na isklišeiziranu sliku princa heroja i dame u nevolji koja uplašeno trepće okicama i čeka ili ljubav svog života (koju gotovo obavezno sretne samo JEDNOM prije toga i, naravno, zna da će ga čitav život voljeti) ili neminovnu propast. Nokti
I od ranog djetinjstva tvrdim da je Snežana najgluplje stvorenje u svijetu bajki i šire. Mr.Green

Nemojte da počnem sa "bacanjem hejta" prema bajkama i crtaćima, molim vas... NE ŽELITE da čujete moje frustracije zbog Duška Transseksualca Dugouška i Ivice i Marice koji su bili dovoljno glupi da se vrate roditeljima koji su ih ostavili u šumi da ih pojedu zvijeri (!!).

Odoh ja da gledam "Mulan". xD
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Arhiva - Ljubomora   21/3/2010, 07:50

Vidjela sam ja. I to dva. xD

Jedan u kom su se svi likovi iz "Ljepotice i zvijeri" izređali na Belle i jedan sa likovima iz kratkometražnih (dobro, taj nije u potpunosti Dizni, jer prikazuje i Duška Dugouška i kompaniju).
Ko me je tjerao da kopam po YuMetalu? xD
Back to top Go down

Arhiva - Ljubomora

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1