Mizuchi

Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Nosgoth - War for Nosgoth

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Број постова Број постова : 4099
Astral Dust Astral Dust : 12283
Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Exp : 50% EXP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Nosgoth - War for Nosgoth   9/6/2013, 01:25

...

Stize nova igra u serijalu LoK-a. Koja ce biti multiplayer only.

...

Grumpy mode not enough for this.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://mizuchi.forumotion.com
E.
VenoNaca Lajtuningu

Број постова Број постова : 4282
Astral Dust Astral Dust : 8922
Неискусни Кентаур Стрелац
80% HP 40% MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Nosgoth - War for Nosgoth   10/6/2013, 20:34

Pih... dunno
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Nosgoth - War for Nosgoth   5/7/2013, 05:43

Па, ово је нова епоха писања на Мизучију за мене. Након што је све сређено морам рећи да ми је велико задовољство да користим нове функције, али и да одмарам очи уз ове топлије боје. Иако нисам био активан на Мизучију био сам активан на другим местима и радио сам на другим пројектима. Сада је томе дошао крај те ћу се посветити обнављању форума, односно квалитетним текстовима - по мом скромном мишљењу.

-----
Примарно War for Nosgoth те затим само једноставно Nosgoth је име видео-игре која је активно у току креирања.
Видео-игра неће бити "Multiplayer online battle arena" (скраћено, жаргон : ''MOBA") како је већ потврдио Community Manager Eidos EU центра познатији као George на самом сајту Eidos forum-а у подфоруму Classics>Legacy of Kain. 

Очекују се званичне вести, а незванично сам од истоименог сазнао да игра излази током 2013. године што је и приказано на овој слици

[You must be registered and logged in to see this link.]

Из активних тема се може увидети да постоје страхови, али и надања корисника
И то је то, у суштини. 

На личном плану, комуникацијом с осталим корисницима форума сам стекао и пар online познаника који деле мишљење и веома интелигентно изражавају своје незадовољство помешано и с делимичном еуфоријом, односно ишчекивањем дате видео-игре. Мало је рећи да делимо мишљење зато што смо буквално један менталитет, један скуп, једна дружина која засебно делује али и даље остварује свој циљ. Морам рећи и да ми је част што сам упознао те људе за које слободно могу рећи да су прави фанови серијала Legacy of Kain . Од њих сам схватио и њихова очекивања, односно их разумео у пар реченица. Felt like another home би био израз који бих користио, али је ово више изгледало налик felt like my childhood street
Надам се да ће Nosgoth игра бити Free to Play, мада познавајући Square Enix то је веома оптимистично од мене.

----

Лепо је вратити се на Мизучи Mr.Green

Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Nosgoth - War for Nosgoth   3/2/2014, 23:53

У последњих пар месеци сам био веома активан по питању откривања истине о поменутој видео-игри.
Закључак је да иза маске за лаковерне стоји преобрађена верзија игре Dead Sun, што је у неколико наврата категорично одбијено од стране Ђорђа Келиона.
Људи који стоје иза LoK-Wiki су такође припомогли у остваривању приче за моделе и ресорсе које Square Enix није модификовао.

/ Dead Sun је био у изради око четири године.
- Nosgoth је почео крајем 2012. године да буде ''игрив'', захваљујући информацији коју је оставио Ђорђе Келион на Eidos форуму где је нагласио да 2012. године нема Сунца у самој игри. Наравно, Сунце је и те како видљиво не само у главном Trailer-у већ и током Бета (сада назване Алфа) фазе саме игре која не чини ма какве озбиљне помаке.

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Nosgoth - War for Nosgoth   

Back to top Go down

Nosgoth - War for Nosgoth
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1