Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Tema o boga pitaj

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
jelena-ketrin
Coolisha

Број постова Број постова : 1
Astral Dust Astral Dust : 10
Хелти су тренутно празни Мана је тренутно празна
Exp : 0 % EXP

PostSubject: Tema o boga pitaj   30/10/2012, 15:20

Neznam dali da trosim jos reci na ovaj sajt?Ma moram reci...

Kako bih pocela a da.Sve one reci koje sam utrosila,cak i moje vreme na ovom sajtu bili su bezveze.Ali sam se zabavila sa ovim l-----ma nazvacu ih tako,vi koji budete pridosli na ovaj sajt pazite se jer druge nazivaju trolovima a sami su to,i kada se covek nasali da bi im udovoljio i kaze da je "TROL"oni odmah kazu da je taj neko bolestan no.Oni su me inspirisali za nov naziv moje druge knjigu"Kako uzvratiti sajtovima koji vas nepostuju".Necu o tome govoritiali cu reci da sam im ucinila uslugu prijavisi se na njihow sajt.Sada ce oni sigorno reci kakvu uslugiu i tako,samo sam htela reci za kraj moga druzenja sa --------(necu koristiti naziv jer drzim do sebe).Nemojte misliti sada da cu vas ruziti nekakvim imenima i tako to,samo bih htela reci da za ovih nekoliko meseci koliko sam na sajtu svatila da pojedine osobe trebaju ici kod psihijatra.Jer te osobe govore o stvarima koje nema veze s pamecu.Kao...Ustvari necu recu usvakom slucaju cak sam se i ja upustila u te razgovore da bih uvidela kakvi su ljudi,postavila sam cak nazovimo"Moje pesme"ali ozbiljno ja nemam pojma da pisem stihove zezala sam ih.Moram opet reci izvinite na ponavljanju.Kada sam videla kakvi su to "OSOBE" i nasta su spremni zezala sam ih jos vise.Mislim gde ste culi da osoba koja pise roman od vec 89 stranica,nezna da upise veliko slovo,zarez i tacku.Jeste cak i velikim piscima desi se da pogrese u romanu,ali ja sam ih bukvalno mislim stvarno zezala.Za pojedine moj roman je kao ja taman kao sto treba da bude,kao moja senka.Neznam sta bih rekla,znate samo sam htela reci ovo da ne ispadne stvarno da neznam da no,da samo za lektora nisam varala to je jedna izuzetno dobra i mudra osoba koja me podrzava u mom ostvarenj romana.Mislim da je ovo sve...Rekla bih jos ali me mrzi da kucam i trosim zlatne reci Pop Samo da sacuva druge od ovog sajta.
A da samo da dodam da mi je najsmesnije bilo kada sam otvorila temu o hibridima ,uzas rekla sam da volim cekaj da se setim ee...Zmija i vrana bolesno ha ROFL

mozgovi

Uzas to je od mene mozgovi...
http://www.vampires.nu
E.
VenoNaca Lajtuningu

Број постова Број постова : 4282
Astral Dust Astral Dust : 8922
Неискусни Кентаур Стрелац
80% HP 40% MP
Exp : 50% EXP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Tema o boga pitaj   30/10/2012, 19:46

Od nas si dobila više poštovanja nego što bi ti bilo koji drugi forum dao, kao i strpljenja.

Nažalost, tome je morao doći kraj. Doviđence Fly
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Број постова Број постова : 4099
Astral Dust Astral Dust : 12283
Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Exp : 50% EXP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Tema o boga pitaj   30/10/2012, 19:46

Kada porastes, naucis da pises i adekvatno koristis knjigu "srpski jezik i knjizevnost" mozes da se vratis i da normalno pises kao i ostali ljudi. Meni je mrsko da te stalno brisem, ali smetas drugim ljudima. Neki su probali da se s tobom dogovore, drugi su se odmah zezali, treci nisu ni trosili reci na tebe sto samo po sebi dovoljno govori.

---

Ja, kao administrator, ne mogu dopustiti ma kakvo vredjanje od strane bilo koga i smatram da je najbolje resenje da te uklonim s foruma s obzirom da pises gluposti. Dao sam ti sansu (i to vise nego bilo ko ovde) da se uozbiljis i pocnes da pises adekvatno, ali s obzirom da si ti za to nesposobna, ne vredi dalje se truditi.

---

Lock & Ban na godinu dana.

Back to top Go down
http://mizuchi.forumotion.com
Sponsored content

PostSubject: Re: Tema o boga pitaj   

Back to top Go down

Tema o boga pitaj

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1