Mizuchi

Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Arhiva - Gde je ženi mesto?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Gde je ženi mesto?   25/1/2011, 22:26

Ja sam za to da svijetom vlada mir (samim tim nema potrebe za oružjem), da ženama bude mjesto u krevetu, a muškarcima u kuhinji. \m/
Šalu na stranu... Što se konkretno "žena ratnica" tiče, jesmo drugačije konstitucije, ali za sve postoji način i ne vidim zbog čega bi žena bila lošiji ratnik od muškarca. Nije ni upola toga u snazi koliko u vještini rukovanja.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Gde je ženi mesto?   26/1/2011, 01:52

Et Keti - Jesam... Gledala sam "Mulan"! Nokti
ЯдźŗēĻ wrote:
Жени је место поред мушкарца и обратно.
Apsolutno.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Gde je ženi mesto?   27/1/2011, 12:52

Maiagaru wrote:
...iako si nadovezivao misli jednu za drugom savršeno sve ima smisla...

Da. Nisam sagasna sa nekim stvarima - smatram da stil i muzički ukus ne samo da su najmanji problem, već da uopšte ne treba da budu problem. Naš problem je u našem mentalitetu.
Isto tako, što se tiče žene koja pije pivo, ne vidim zašto bi to bilo odvratno, sem ako nije zbog toga što mnogi pivo povezuju sa tipično "muškim" stvarima (kao, recimo, izležavanje sa limenkom piva ispred televizora uz povremeno aktiviranje "pozadinske ventilacije" ili kafanske tuče), što, istina, ne pristaje ženi. No, ne pristaje ni muškarcu.
Čisto da se zna, ne pokušavam ovim da se branim niti bilo šta slično - ne volim pivo, a i prestala sam da pijem. xD
Što se tiče ostatka teksta - podržavam.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Gde je ženi mesto?   27/1/2011, 18:22

Ono što sam pokušala da kažem je da to ponašanje nema veze sa tim "grupisanjem" koliko sa našim mentalitetom. :]
Ako je mislio na opijanje radi opijanja, saglasna sam, nezavisno od pola.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Gde je ženi mesto?   31/1/2011, 19:01

Kao što je neko rekao ženi je mesto pored muškarca...Sada ipak su možda predrasude to da li žene piju pivo i to...Time se opet pokazuje neko ,,ograničenje''...Isto se ne slažem sa tim ,,spavanjem,, sa samo jednim,mora se naći One,makar isproveravo-la 100.xD Ali nažalost,ljudi danas žene posmatraju kao slab pol itd. (ja lično ne).
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Gde je ženi mesto?   31/1/2011, 21:19

Sve zavisi od žene do žene.Ne mora uvek da znači,zato i mrzim da uporedjivanja.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Gde je ženi mesto?   1/2/2011, 11:08

Noridic...Viking...Barbarian...Shvatam. Smile Pa pomislio sam da na to misliš...Ali neću da spamam...Kao što sam i rekao sve zavisi od žene do žene....
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Gde je ženi mesto?   1/2/2011, 13:59

Pa sad to je prirodan proces da se tako izrazim...Ne mora uvek da znači za pivo,da se prave...Naravno da je meni najlepše kad je žena ,,ženstvena'' ali ima svakakvih.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Gde je ženi mesto?   1/2/2011, 14:10

Pa oni su još mali,naučiće.xD Ali već su svi odgovorili...
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Gde je ženi mesto?   2/2/2011, 07:51

ЯдźŗēĻ wrote:
напомињем нешто како не би било забуне (која је ипак настала неким чудом) :]

- Нисам говорио о конзумирању алкохола већ о девојкама које пију пиво ''на мушки начин'' (тотално стереотипно) како би показала да је мушкарача, јака, типична a la Nordic Femme, ако разумете на шта мислим. Дакле, гаде ми се девојке које пију пиво да би се уклопиле у друштво - видео сам мали милион таквих примера. Дакле, девојке које се ''шире'' у фазону ''ш'а било'' док се неком уносе у фацу.
Надам се да је сада јасније. :]
A, da, na tako nešto sam i ciljala. Smile Nego, ne rade li nešto slično i muškarci?
Da se razumijemo, ne pokušavam da opovrgnem tvoje mišljenje, naprotiv; to smatram krajnje djetinjastim - kod oba pola.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Gde je ženi mesto?   4/2/2011, 23:46

I to će privući samo neku ,,NafuwanuMawu'' kojoj je sve što ima biiip privlačno... Ali da ne spamujem. Nisu sve žene isto tako da se ne može dati odgovor... Najbolje je,kao što je neko rekao,u naručju,uz muškarca...
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Gde je ženi mesto?   9/7/2011, 10:32

Dunja wrote:
Ni to nije fer,zenama treba da se pruzi sansa da se obrazuju,da rade,da napreduju isto kao i muskarcima,ali poenta je ISTO kao i muskarcima a ne da imaju neki poseban tretman samo zato sto su zene.

Ja na ovo nemam šta da dodam, saglasna sam potpuno.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Arhiva - Gde je ženi mesto?   1/4/2012, 13:35

Mondenkind wrote:
...ali mislim da dete može da bude savršeno srećno sa roditeljima koji su zajedno i vole se, ali se nisu venčali.

Da, jer je brak vise od papira koji ga zvanicno potvrdjuje.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Arhiva - Gde je ženi mesto?   

Back to top Go down

Arhiva - Gde je ženi mesto?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1