Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Arhiva - Pokloni

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Pokloni   23/3/2010, 01:04

Jao, obožavam da poklanjam stvari, ne samo dečku... Ironije li - strašna sam cicija kad sebi treba nešto da kupim.
I dečkić obožava da mi poklanja stvari, tako da se stalno obasipamo poklonima raznih vrsta... Nisu to nikada skupe stvari - ne volim skupe poklone, a i nemamo para za to. Obično su to sitnice vezane za neku internu pošalicu, crteži i sl.

Eto, jednom su, dok smo večerali, u restoranu pustili "Wuthering Heights" - Kejt Buš i, pošto sam tada izjavila kako obožavam tu pjesmu, on je "skinuo" na klaviru i odsvirao mi je u prodavnici muzičkih instrumenata u Stokholmu, jer su se njegove klavijature pokvarile. To je mene obradovalo više od ne znam kakvog poklona.
U suštini, meni je samo bitno da me se neko sjeti, da utroši svoje vrijeme razmišljajući o tome šta će meni da se dopadne, da osjetim neki "lični pečat" u tom poklonu.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Pokloni   19/4/2010, 15:01

^ Joj, da, jbt... Sjećam se kad si na VOW-u pomenula onaj stalak za jaja. xD

Inače, kao što sam rekla, poklončići koje dečko i ja razmjenjujemo su obično vezani za naše interne šale, tako da, kad bi neko vidio neke od tih stvari... Haha. xD Portikle, cucle, plišani Sunđer Bobovi, plišani šljemovi, fermentisane mačke (ne, ne stvarno, ali me mrzi da objašnjavam o čemu se radi xD), naljepnice u obliku banane (ko nije gledao "Metalokalipsu" TEK neće ukapirati o čemu se radi), kućni ljubimac - polarni medvjed...

Doduše, dobijala sam (i davala) i malo "ozbiljnije" poklone - recimo muziku iz "Fantoma iz opere", mjuzikla kojim sam opsjednuta, na vinilu (ne filmska verzija, već originalna postava), profesionalni mikrofon (da bi me nagovorio da ne odustajem od pjevanja) itd... Ja sam njemu poklonila, recimo, uramljeni crtež nas dvoje u vikinškoj odjeći (ovo, već sam postavljala), kao i ogrlicu identičnu ogrlici koju ja ne skidam (Death logo, a Death je njegov omiljeni bend), tj. nisam skidala dok nije pukla... Dobro, na ogrlicu sam nanizala roze i ljubičaste cucle, ali nema veze. Mr.Green
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Pokloni   20/4/2010, 12:31

^ Takođe.
Evo, i dalje čuvam cvijeće koje sam dobila prošle godine. Osušila sam ga i držim ga u sobi. xD

I meni bi slomilo srce da znam da je neko bacio crtež koji sam mu dala.
Inače, smatram da je i nekome napisati pjesmu jako lijep poklon ('ajd', optužite me za ljigavost i patetiku :P )... To sam više puta htjela da uradim, ali stalno imam utisak da osoba kojoj je posvećeno ne bi shvatila poentu - ne zato što sam ultra-avangardni-post-moderni-mene-niko-ne-razumije-kvaziumjetnik, već jer su moje pjesme (ako se tako mogu i nazvati xD) jako lične.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Pokloni   25/4/2010, 18:41

Mene je uhvatilo da dečku pravim lolmačke (isto uglavnom vezane za naše interne pošalice).
Svašta sa mnom. xD
Back to top Go down
Nenemusha
fr34|<

Број постова Број постова : 1824
Astral Dust Astral Dust : 2156
Крилати Ратник
60% HP 40% MP
Exp : 50% EXP
Drveni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Pokloni   25/4/2010, 19:21

lolmačke? Ok, priznajem, ne znam šta je lolmačka :cat: :pale:

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Pokloni   25/4/2010, 19:24

http://en.wikipedia.org/wiki/Lolcat ^^
Back to top Go down
Nenemusha
fr34|<

Крилати Ратник
60% HP 40% MP
Drveni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Pokloni   25/4/2010, 19:27

Aaaa, TO se zove lolmačka?! NIsam pojma imala, a imam krš tih sličica u kompu XD

Ajd okači neku koju si napravila! Very Happy Naravno, neku iole razumljivu XD Ili da bar možeš da nam pojasniš u čemu je štos XD

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Pokloni   25/4/2010, 21:45

Ove dvije su jasne:
http://i79.photobucket.com/albums/j156/Painu_Helvettiin/Random/Cuddling_Kittens_by_chik1117.jpg
http://i79.photobucket.com/albums/j156/Painu_Helvettiin/Random/kitt3hz.jpg

Ova se odnosi na moju izjavu da je Švedska istočna obala Norveške i da su Šveđani, zapravo, gej verzija Norvežana (ne, nisam ozbiljna :P ) i na njegov običaj da se pravi ljut kad kažem tako nešto:
http://i79.photobucket.com/albums/j156/Painu_Helvettiin/Random/hey_pat.jpg
(Pusspuss mu dođe nešto kao "cmok, cmok".)

A ova se odnosi na jednu našu šetnju kad smo imitirali otprilike svaku životinju na koju bismo naletjeli - "hmmmpft hmmmpft" je ono teško disanje buldoga. Od tada stalno, tek tako, u nekim random momentima, jedno od nas počne da imitira buldoga, a ono drugo prasne u smijeh. Znam da je glupo. :P
http://i79.photobucket.com/albums/j156/Painu_Helvettiin/Random/kittens.jpg
Back to top Go down
Nenemusha
fr34|<

Крилати Ратник
60% HP 40% MP
Drveni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Pokloni   26/4/2010, 21:50

Jaw, Bože, kako ste vi cakan par :heart:

Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Pokloni   26/4/2010, 23:21

Hvala. Very Happy
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Pokloni   11/12/2010, 12:57

Mene je jednom na krevetu sačekao prsten na gomili slatkiša, pored divnog kompleta donjeg veša i ogromnog plišanog Sunđer Boba. xD
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Pokloni   2/2/2011, 13:32

Od dečka? o.O

Ja dobila čaj za smirenje, haha. Mislim da mi bolji poklon nije mogao dati. xD
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Arhiva - Pokloni   6/10/2012, 21:31

Srculenca ne volim, ali mi je ovo baš lijepo.

Edit: Ako ćemo da koristimo isključivo srpske izraze, nemoj da sam nekog vidjela da kaže "šrafciger" ili "šporet".

Edit2: "Bend" da ne zaboravim.

Last edited by Yolvahdin on 6/10/2012, 21:42; edited 3 times in total
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Arhiva - Pokloni   

Back to top Go down

Arhiva - Pokloni

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1