Raznoraznosti

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Arhiva - Homoseksualnost

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Gost
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   20/9/2009, 15:11

Prvo pitanje... kako ti se, zabogamiloga daa???
x)

Da je u pitanju mucenje zivotinja, pedofilija, unistavanje ozonskog omotaca.. i nekako, ali to su samo ljudi sa afinitetom ka suprotnom polu. Nisu oni losi ljudi zbog toga. daleko bilo.
To bi isto bilo kad bi uzeli za zub frigidne osobe koje se grooze seksa ili nimfomane koji fakticki zive od njega.. ni jedno ni drugo nije prirodno, pa ko nih osudjuje??
Ja ljude gledam kao zle i dobre.. ne INTERESUJE me ni najmanje koje su vjere, kakvih su shvatanja, koje su boje koze.. da li su niski, visoki, sa plavim ocima, da li su homo ili hetero.
Svi smo mi Bozja djeca, da nas je htio stvoriti iste, ne bi bili toliko razliciti.
Svako mora da nadje svoju srodnu dusu, ona ne mora nuzno da bude u obliku suprotnog pola.
Ne podrzavam, niti osudjujem.. jednostavno prihvatam.
Back to top Go down
Gost
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   21/9/2009, 16:19

To, da nije prirodno.. uredu, istina.. ali šta je na ovom svijetu danas prirodno??
Kad bi se borili protiv neprirodnih stvari ne bi nas bilo.
Ljudi, što se tiče seksualnosti, ne mogu ništa! Mogu biti za, protiv.. ili može da ih boli dupe za to. Iskorijeniti se ne može.. pedera je bilo dok je svijeta i vijeka.. i biće ih dovijeka.

Jednostavno to je malformacija u covjecanstvu koja je NEPOPRAVLJIVA i nikad, nikad se nece moci iskorijeniti. A raspravljanje o njoj, bilo osudjivanje, bilo prihvatanje je mlaćenje magle. Ništa se ne postiže.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   6/10/2010, 12:52

Recimo da moje mišljenje nije ni "tu" ni "tamo"... Mada, "naginje" ka "tamo" (negativno mišljenje). xD Dakle, protiv homoseksualaca nemam apsolutno ništa (ali ni za), ali protiv propagande homoseksualnosti kao normalne stvari imam mnogo toga.

Mene apsolutno ne zanima koga drugi ljudi, d' izvinete, p*mprče u svojim sobama. Što se mene tiče, to može biti i vjeverica, sve dok je gorepomenuta vjeverica saglasna sa tim. :P Šalu na stranu, ono što se dešava iza tuđih zatvorenih vrata nije moja stvar, sve dok se ne radi o nekoj vrsti zlostavljanja, a o tome ovdje nije riječ.

Sa druge strane, homoseksualnost, sve i ako se ne može smatrati bolešću (tehnički, ona ni na koji način ne škodi osobi), jeste poremećaj. Razlog je sasvim banalan - produženje vrste. Priroda je odredila taj mužjak-ženka odnos i to je jednostavno tako, nema tu nikakve "ja to tako mislim jer je to većini normalno" filozofije, to je činjenica. Tog odstupanja (= poremećaja, al' 'ajde da budem politički korektna) je uvijek bilo i biće, to nikoga neće povrijediti i ja apsolutno ne smatram da homoseksualca kao jedinku treba osuđivati, još manje napadati. Štaviše, upoznala sam homoseksualni par i momci su toliko slatki, simpatični i nenametljivi u svom seksualnom opredjeljenju, da mi je jedina reakcija bila "Šteta, mogli su da usreće dvije djevojke".

ALI, gej parade i sl. NIKAKO ne podržavam.

Prije svega, sama propaganda nečeg devijantnog (nazivajmo stvari pravim imenom) kao normalnog - NIJE normalna stvar. Da ne govorim o tome da se u većini slučajeva radi o ili a) čistom pomodarstvu ili b) provokaciji (govorim o gej paradi, ne o homoseksualnosti, da ne bude zabune), a ja ne podržavam ni jedno ni drugo. Long story short - nek' se oni volU u ljubU, ali u svojoj sobi.
Što ne znači da podržavam nasilje nad njima - koliko mi ide na živce sva ta pro-gej propaganda, toliko mi idu na živce i sve ove šatro-Srbende, skinsi i "veliki pravoslavci" u trenerkama koji paradiraju ulicama sa štapovima i noževima i "mrze pedere", a ne znaju ni zašto ih mrze.

Takođe, ne podržavam ni usvajanje djece od strane gej parova. NI POD TAČKOM RAZNO. Mogu oni biti sjajni roditelji, mogu oni čak i živjeti u sredini u kojoj dijete ne uče od malih nogu da je to "pogrešno", ali je nemoguće da se dijete ne osjeti obilježeno zato što "sva djeca imaju mamu i tatu, a ja imam dvije mame". Dakle, na stranu propaganda i sve to, ovdje govorim samo o dobrobiti djeteta. Nazovite me zatucanom balkanskom stokom, ali ja smatram da bi dijete trebalo da odraste sa mamom i tatom. Da, znam, normalna i srećna djeca rastu i iz rasturenih brakova, samo sa mamom ili samo sa tatom, j*biga, dešavaju se takve stvari. Ali, to je potpuno druga priča. Nije prirodno imati dvije mame ili dvojicu tata.

Gej brakove takođe ne podržavam, jer i to smatram propagandom u neku ruku, inače moj stav o tome ne bi bio negativan. Za mene je brak samo formalnost i ništa više.

P.S. Gej je seksualno opredjeljenje, peder je karakterna osobina. :P
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Број постова Број постова : 4099
Astral Dust Astral Dust : 12283
Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Exp : 50% EXP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   7/10/2010, 11:35

Ахахаха xD за последње...

Енивеј то је у принципу мишљење свих иоле пожртвованијих к ''помагању хомосексуалности'' колико сам провалио. Једноставно, ем што имају толеранцију ем желе више од тога...

Па не може сад свако да их воли, превише хоће. Они сами себе отцепљују од већине декларисањем самих себе као мањине, а то не би учинила било која иоле нормалнија особа. Океј је да ти будеш оно што јеси али не и да натрљаваш на нос то другима и још се позивају на ''живи и пусти друге да живе'' - на немојте молим Вас

lol!

Смешно и страшно је којим се све то методама труди да прикаже наш народ глупим, будаластим и оним фамозним ''па, балканци''.

Такви аутоматски заслужују само ''м'рш из земље'' и довиђења... гледају само на себе, а то колико су наши народи пропатили - то је ''део историје, нема везе с нама''...

И оно најгоре од свега - труде се да ми угасе групу на фејсу у којој сам рационално објаснио чињенице и још исте називају теоријама.

Да, баш је теорија да хомосексуалци не могу имати своје ДНК потомке који би, поново, били хомосексуалци. К'о да се расправљам с десет тупавих Риба у 'ороскопу око чињеница.
Онда ми буде жао али јбг када је неко ретард и ту нема помоћи. То ме нервира, када је неко ''затуцан'' да извинете на изразу.

Back to top Go down
http://mizuchi.forumotion.com
chess
Coolisha

Број постова Број постова : 125
Astral Dust Astral Dust : 400
Хелти су тренутно празни Мана је тренутно празна
Exp : 0 % EXP

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   8/10/2010, 23:50

Sve sto je Anja rekla i ja bih rekao.Stoga,nemam sta da dodam po pitanju ove teme.
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   22/2/2011, 19:52

Nešto na fazon evnuha,pkušavaš da kažeš. Smile
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   22/2/2011, 22:18

Pazi. To je možda i previše ,,filmova za odrasle'' u kojima su sve lezbejke i biseksualke prikazane kao pre-sexy,što uopšte ne mora da znači... (nije iz ličnog iskustva :P )
Back to top Go down
????
Guest

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   23/2/2011, 12:23

Ma Daenerys i Cersei se baš ne mogu računati,jedino Tena. Smile
Back to top Go down
Mondenkind
Houli Шee7

Број постова Број постова : 3440
Astral Dust Astral Dust : 7578
Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   15/6/2011, 20:42

Till derpe. Ne mogu da verujem Evil or Very Mad

Not all those who wander are lost...
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   15/6/2011, 20:54

Well, чиме год да се бави све је ок докле год то чува за себе. Не знам ко је Тил али у сваком случају често је ''бити геј'' једна од популарних фора за популарност бенда обично пред или мало након објаве албума ;] и то поготово у земљама као што су U.S. или земље западне Европе.

Рецимо, ја сам као мали обожавао ову песму

Добра музика нема везе ;]

Ово је песма и по!

Обично су Вагице геј у мојој књизи... ;]

Back to top Go down
Mondenkind
Houli Шee7

Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   15/6/2011, 20:56

Till Lindemann iz Rammsteina....ne verujem da je to zbog popularnosti, što je najgore -.-

Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   15/6/2011, 21:01

Па, његов живот. Свако бира своје зло самостално ;]

Back to top Go down
Witcher
Gi with a pen

Број постова Број постова : 638
Astral Dust Astral Dust : 4095

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   15/6/2011, 21:02

Amin, njegova stvar
Back to top Go down
Mondenkind
Houli Шee7

Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   15/6/2011, 21:30

Till se dvaput ženio...a u onoj knjizi Aleksandar S. Nil kaže da na nekim ostrvima gde se deca odgajaju potpuno drugačije nego u civilizovanom svetu ne postoje gejevi...

Back to top Go down
Witcher
Gi with a pen

Број постова Број постова : 638
Astral Dust Astral Dust : 4095

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   15/6/2011, 22:44

ЯдźŗēĻ wrote:

У сваком случају, а оно шта сам врсно приметио, деца која одрастају без једног родитеља услед развода имају врло једнолично, себично и негативно мишљење о брачној заједници које оправдавају љубављу између двоје ''који се воле'', но лично то готово никад не практикују (лицемерство, патолошки лажови). У суштини, није их брига да доиста размисле о томе шта је Брак или Брачна заједница и често их помен исте нервира због њима непознатог разлога.
Jel ovo na moj racun ROFL moze li se to primeniti i na vanbracne Very Happy
Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   15/6/2011, 22:55

@ Witcher : Не. Али, још си ти млад да би разумео или размишљао о браку ценим :]
Објасни ми због чега би било на твој рачун?

@ Кети : Све сам ти већ написао. То је моја перцепција до које сам дошао анализирањем и прикупљањем података где год сам могао, као и искуству које стоји иза тога.

Дакле, не бих рекао ''врсте'' већ групе у које је могуће поредити особе које су хомосексуалне. Другачије нисам могао. ;]

1. Рођене с поремећајем
2. Ментални утицај (од мрава преко торња све до свештеника у цркви па до личне умишљености)
3. Лажно представљање

Ја не остављам ствари површно, волим да испитам све како бих дошао до адекватног решења :] и то ми допушта да увидим колико се људи крију иза ставова који су опште прихваћени уместо да разумеју адекватно...

дакле, да не дужим, ја сам само неко ко жели да разуме и у томе успевам стално. ;]

Back to top Go down
Mondenkind
Houli Шee7

Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   16/6/2011, 00:00

Quote :
Е, сад, имам питање - да ли ти желиш да будеш одличан отац својој деци?
Haha, Nataša mu je gledala natalnu kartu i kaže da piše da će biti dobar otac.

Back to top Go down
Mondenkind
Houli Шee7

Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Drvena Strela

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   16/6/2011, 00:09

Witcher wrote:
Zelim da budem bolji otac mojoj deci nego on meni.
To neće biti teško....jbt, meni je neshvatljivo da ima dete i da ga baš briga, mislim nije morao da je ženi ali da te odvede u zološki vrt, prošeta se s tobom, kupi ti sladoled...?

Back to top Go down
Raziel
♨○₩ÅţЯǻ○♨

Неискусни Херој
60% HP 40% MP
Drveni Mac
Srebrni Mac

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   16/6/2011, 00:26

Добро, нећемо о томе. Сигуран сам да Вичер не би волео о томе да прича јавно... ;]

Али ето, ја такође имам жељу да својој деци пружим оно што никада нисам добио од оца.

ja wrote:
Али људи обично делују по принципу или да их заболе за родитеље или да се понашају попут родитеља (често слушајући све ''како мама и тата кажу'' - или једно од њих) или надопуњују оно што нису имали.

Ретко је пронаћи оне које баш није брига обзиром да родитељи утичу на живот поједин(а)ца имали или немали их.

Back to top Go down
Mondenkind
Houli Шee7

Неискусна Тета Стрелац
40% HP 80 % MP
Drvena Strela

PostSubject: Arhiva - Homoseksualnost   16/6/2011, 00:29

U pravu si, malo smo se odaljili od teme.

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Arhiva - Homoseksualnost   

Back to top Go down

Arhiva - Homoseksualnost

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1